Pomoc merytoryczna dla studentów w trakcie trwania epidemii wirusa COVID-19

1.jpg [114.64 KB]

Szanowni Państwo,

Mamy trudny czas, który nastąpił nagle i niespodziewanie, ale jak napisała kiedyś nasza noblistka Wisława Szymborska:

…..Czemu ty się, zła godzino,

Z niepotrzebnym mieszasz lękiem?

Jesteś – a więc musisz minąć.

Miniesz – więc to jest piękne…..

Słowa te – mądre i kunsztowne - dają nadzieję, tego nam teraz wszystkim potrzeba….

Pozostajemy z Państwem w stałym kontakcie e-mailowym i telefonicznym.

Jednocześnie prosimy, aby nie pozostawiać naszych studentów bez opieki merytorycznej. Co to oznacza: każdy z Państwa powinien nawiązać kontakt ze swoimi grupami poprzez system Wirtualnej Uczelni. Link tutaj

Po zalogowaniu się w Menu wybieramy zakładkę: Wysyłanie wiadomości – wysyłanie wiadomości do własnych studentów: ukaże nam się tabela przedmiotów, na końcu tej tabeli jest lista studentów, w którą trzeba kliknąć i rozwinie  się lista z nazwiskami studentów, przynależnych do danej grupy. Tam zaznaczamy: e-mil  i przechodzimy: dalej. Pojawi się okno:

Formularz wiadomości systemu ogłoszeń Wirtualnej Uczelni (dla wybranych studentów)

Tytuł wiadomości:

Treść wiadomości:

Tutaj wpisujemy wiadomość dla naszych studentów, co mają wykonać,  to już Państwo, w sposób kreatywny, zadecydują o co poproszą studentów, można też dołączyć jakiś plik np. w formacie Word i wysłać do studentów. Następnie czekamy na informację zwrotną, która przyjdzie na Państwa e-maila.

Poprzez e-mile będziemy informować Państwo o najnowszych rozstrzygnięciach.

Prosimy, uważajcie Państwo na siebie, chrońcie swoich bliskich, i do szybkiego zobaczenia po zakończeniu tej zawieruchy...

Pozdrawiamy ciepło, w ten trudny dla wszystkich czas, proszę zachować spokój i rozsądek,  śledzić komunikaty na stronie uczelni i oczywiście komunikaty wydawane przez Rząd Rzeczypospolitej Polski.

Dyrekcja Instytutu:

Prof. UR dr hab. Ryszard Pęczkowski – Dyrektor Instytutu Pedagogiki

Prof. UR dr hab. Marta Wrońska, Z-ca Dyrektora Instytutu ds. nauki i jakości kształcenia

Prof. UR dr hab. Marta Uberman, Z-ca Dyrektora Instytutu ds. dydaktycznych i organizacyjnych