Koło naukowe „Edukacja bez granic” przy współpracy Zakładu Edukacji Nauczycieli zaprasza wszystkich studentów i pracowników Instytutu Pedagogiki na seminarium naukowe pt. „Edukacja w różnych krajach świata (Edukacja świata)” przygotowane pod opieką naukową dr hab. prof. UR Wojciecha Walata, które odbędzie się 20.05.2021 r. o godz. 13:00 w formie zdalnej w programie Microsoft Teams, o kodzie zespołu: z8b2me2.

Program Seminarium:

Kamila Koperstyńska, Weronika Pychowska: Doświadczenie przez zabawę - system edukacji w Danii

Dominika Wota, Kasia Ziemiańska: Nauczanie nie tylko w murach szkoły- systemy edukacyjny w Kanadzie

Dominika Pociask, Małgorzata Zaglaniczna: System edukacyjny Finlandii, czyli ósmy cud świata

Beata Musiał, Oliwia Białek: System edukacji w Wielkiej Brytanii

Agnieszka Drozd, Wioletta Pietraszek: Stany Zjednoczone-system inny niż w Polsce

Magdalena Bednarska, Maria Kurecka: Do szkoły na luzie, czyli system edukacyjny w Norwegii

Edyta Rodzeń, Marta Obacz: Edukacja w modelu państwa opiekuńczego - szkoła w Szwecji

dr Tomasz Warchoł