Studencki Nobel 2021. Sukces studentek Bezpieczeństwa wewnętrznego

W konkursie "Studencki Nobel 2021", który jest przyznawany w dziewięciu kategoriach, w gronie finalistów znalazły się dwie studentki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Miło nam zakomunikować, że są to studentki z Kolegium Nauk Społecznych, kierunku prowadzonego w Instytucie Nauk o Polityce (Bezpieczeństwo wewnętrzne, studia II stopnia), Katarzyna Cyrkun i Nikola Czarnota, które zostały nominowane w kategorii "Nauki społeczne". Gratulujemy!!!
Studencki Nobel to cykliczny konkurs organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów, którego celem jest wyróżnienie studentów o wybitnych osiągnięciach na różnych polach-zarówno naukowych, artystycznych jak i społecznych. Jest jedynym ogólnopolskim konkursem stypendialnym w pełni tworzonym przez organizację studencką. Wpisując się w powszechne dziś trendy innowacyjności i związanego z nimi inwestowania w kapitał ludzki, ma umożliwić wyróżniającym się młodym ludziom wykorzystanie ich osiągnięć do zaistnienia w świecie nauki i biznesu.