XX jubileuszowa konferencja z cyklu „Nierówności społeczne a wzrost gospodarczy” pod hasłem „Instytucje, polityka, zarządzanie a zrównoważony rozwój” objęta honorowym patronatem JM Rektora UR prof. dr. hab. Sylwestra Czopka

Instytut Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz redakcja kwartalnika naukowego „Nierówności Społeczne a Wzrost Gospodarczy” zapraszają do uczestnictwa w XX jubileuszowej interdyscyplinarnej konferencji naukowej z cyklu Nierówności społeczne a wzrost gospodarczy pod hasłem „Instytucje, polityka, zarządzanie a zrównoważony rozwój”, która odbędzie się w formule on-line w dniu 28 września 2021 r.

Konferencję objął honorowym patronatem JM Rektor Uniwersytetu Rzeszowskiego prof. dr hab. Sylwester Czopek.

Kierunek debaty nakreślą referaty wygłoszone przez prelegentów w sesjach konferencyjnych on-line. Szczegółowy harmonogram obrad zawiera program konferencji.

Konferencja będzie się odbywała on-line z wykorzystaniem aplikacji Zoom. Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o kontakt z organizatorami celem przesłania szczegółowych instrukcji do logowania: konferencjans@ur.edu.pl

Będziemy zaszczyceni, gdyby zechcieli Państwo wziąć udział w tej debacie.

Organizatorzy konferencji
pod kierunkiem