Dr hab. Grzegorz Ślusarz prof. UR z Instytutu Ekonomii i Finansów Kolegium Nauk Społecznych Prezesem Stowarzyszenia Ekonomistów Rolnictwa i Agrobiznesu na kolejną kadencję

W dniach 7-9 września 2021 roku  w Kazimierzu Dolnym odbył się  XXVII Kongres Stowarzyszenia Ekonomistów Rolnictwa i Agrobiznesu (SERiA). Jego przewodnim hasłem były Wyzwania dla rozwoju agrobiznesu i obszarów wiejskich. W Kongresie uczestniczyło ponad 130 osób, w tym przedstawiciele uniwersytetów z Grecji, Stanów Zjednoczonych oraz Włoch. Uniwersytet Rzeszowski był reprezentowany na nim przez dyrektora Instytutu Ekonomii i Finansów dr hab. Ryszarda Katę prof. UR, który przewodniczył obradom jednej z sesji i wygłosił referat oraz dr hab. Grzegorza Ślusarza prof. UR, który przewodniczył obradom plenarnym oraz również wygłosił referat.

W trakcie Kongresu odbyło się też Walne Zgromadzenie Członków SERiA. Miło nam poinformować, że Walne Zgromadzenie Członków SERiA powierzyło dr hab. Grzegorzowi Ślusarzowi prof. UR  pełnienie funkcji Prezesa Stowarzyszenie na kolejne dwa lata.