Kwalifikacje 2025+

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy zaprosić studentów Państwa Uczelni do udziału w organizowanej przez naszą Fundację ogólnopolskiej kampanii pod hasłem „Kwalifikacje 2025+".

Celem kampanii jest wsparcie studentów w nabywaniu dodatkowych kwalifikacji umożliwiających im lepszy start na rynku pracy. Kampania ma także na celu upowszechnianie idei uczenia się przez całe życie.

Kampania adresowana jest do studentów I lub II roku studiów pierwszego stopnia kształcących się na dowolnych kierunkach.

W ramach kampanii 400 studentów otrzyma bezpłatnie VOUCHER umożliwiający podejście do certyfikowanego egzaminu z kwalifikacji VCC:

- „Grafik komputerowy"

- „Inspektor ochrony danych"

- „Inżynieria projektowania komputerowego CAD 2D i 3D”

- „Kompetencje społeczne"

- „Trener VCC"

- „Własny biznes – jak otworzyć i prowadzić działalność gospodarczą”

Warunkiem uczestnictwa w kampanii „Kwalifikacje 2025+” jest uzupełnienia formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.kwalifikacje2025.pl

Zgłoszenia przyjmowane są od dnia 15 marca 2021 do dnia 31 maja 2021 lub do wyczerpania puli darmowych voucherów. Decyduje kolejność zgłoszeń.