Firmy/Instytucje współpracujące
z Kolegium Nauk Przyrodniczych
 Firmy dla których Kolegium Nauk Przyrodniczych zrealizowało usługi
(badania, ekspertyzy, wdrożenia, opinie o innowacyjności)
  1. Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A.
  2. Agrobonus Sp. z o.o.
  3. AIR RES AVIATION Sp. z o.o.
  4. ARMSort Sp. z o.o.
  5. ASTOR Sp. z o.o.
  6. AutoRud
  7. AUTO-SMYK Marcin Smyk
  8. B&P Engineering Sp. z o.o. Spółka komandytowa
  9. Beckhoff Automation Sp. z o. o.
  10. BIBUS MENOS Sp. z o.o.
  11. BIOEFFECT R&D LABS. MAREK LUBA
  12. Biuro Inżynierskie VIBA - Andrzej Leśniak
  13. BorgWarner Poland Sp. z o. o.
  14. BS Caffee Grzegorz Bieńko
  15. Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu S.A.
  16. Centrum Badawczo-Rozwojowe Spółdzielnia "AGRO-KARPATY"
  17. Centrum Kształcenia Praktycznego
  18. Centrum Ogrodnicze AGRICO Grzegorz Tomaka
  19. Centrum Rozwojowo-Wdrożeniowe TELESYSTEM-MESKO Sp. z o.o.
  20. Centrum Rozwoju Soi Aproseed Sp. z o.o.
  21. Clean Water Sp. z o.o.
  22. COBORU z siedzibą w Słupi Wielkiej
  23. D.A. Sept Sp. z o.o.
  24. Digi Glass Factory Sp. z o.o.
  25. Dr Green Sp. z o.o.
  26. DZIDA-JAZGAR Sp. z o.o.
  27. EC Electronics
  28. Eko - Tech
  29. EKO Gospodarstwo Rolne Janusz Futoma
  30. EKO HYBRES Sp. z o.o.
  31. EKO-ENERGIA Sp. z o.o. 
  32. ELAN Spółka Cywilna
  33. ELEKTROZEL Sp. z o.o.
  34. EMT Sp. z o.o.
  35. Energodiagnostyka Sp. z o.o.
  36. EnviProjekt
  37. Eurotech Sp. z o. o.
  38. EWBRYK Wincenty Suszyło
  39. Fabryka Obrabiarek Precyzyjnych AVIA S.A.
  40. FANUM Sp. z o.o.
  41. Firma Handlowo-Produkcyjna Delta Tadeusz Mucha i Wspólnicy Sp.J.
  42. Gospodarstwo Ekologiczne
  43. Gospodarstwo Rolne Kobiernik Danuta i Mieczysław
  44. GRAN-TECH Sp. z o.o. Sp.k.
  45. Grupa MVP Grzegorz Droba
  46. HJS GENERAL Sp. z o.o. Sp.k.
  47. Implos Krawczyk Sp.j.
  48. InduSoft, Schneider Electric Software LLC
  49. ITA Sp. z o.o., Sp. K.
  50. JAREMA AKRYL Magdalena Przygorzewska-Małek
  51. Kolejowe Zakłady Automatyki S.A.
  52. KONSORCJUM STALI S.A. Oddział Rzeszów
  53. KONSPOL HOLDING Sp. z o.o.
  54. LESTELLO Sp. z o.o.
  55. LEVEL Usługi ogólnobudowlane
  56. M.Pelczar Chocolatier Anna Pelczar
  57. Małopolskie Centrum Biotechniki Sp.z o.o. z/s w Krasnem
  58. MasterProfi Sp. z o.o.
  59. MTU Aero Engines Polska Sp. z o. o.
  60. NaturAvena Sp. z o.o.
  61. Nauka i technika Sp. z o. o.
  62. Naukowo Badawcze Centrum Rozwoju Soi AgeSoya Sp. z o.o.
  63. Netrix S.A.
  64. OGET Innovations GmbH
  65. Olejarnia OLIMP Oleje tłoczone na zimno
  66. Oxytree Solutions Poland Sp. z o.o.
  67. Oxyvita Inc.
  68. P.P.U.H. "M.A.M." Marek Wróblewski
  69. PCB Service Sp. z o.o.
  70. Piekarnia Galicyjska
  71. Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale
  72. Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A.
  73. PPHU AWB Alina Becla
  74. PPHU Chromplast Piotr Woźniak
  75. Pracowniczy Ośrodek Maszynowy w Augustowie
  76. Progress ECO Spółka z o.o. Sp.k.
  77. Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe TEWA Technologie wibroakustyczne Sp. z o. o.
  78. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "BONUS" SEBASTIAN FUJAROWICZ Sp. j.
  79. RECYKLING SYSTEM Sp. z o.o.
  80. Regionalne Centrum Rozwoju Edukacji w Sanoku
  81. Regionalne Towarzystwo Rolno-Przemysłowe "Dolina Strugu"
  82. Resfruit Sp. z o.o.
  83. Rinf Sp. z o. o.
  84. ROS-SWEET Sp. z o.o.
  85. Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
  86. Rzeszowska Spółdzielnia Ogrodniczo-Pszczelarska
  87. Rzeszowskie Zakłady Drobiarskie RES-DROB Sp. z o.o.
  88. Sanofi-Aventis Rzeszów
  89. SCC L. ŚLISZ Sp.J.
  90. Seen Semiconductors, Ltd.
  91. Seneca/Polkor
  92. Siarkopol Tarnobrzeg Sp. z o.o.
  93. SIC Specjalized Industrial Chemicals Specjalistyczna Chemia Przemysłowa Mariusz Rzucidło
  94. Softigo Adam Ulman
  95. South Bay Solutions Europe Sp. z o. o.
  96. Specjalistyczne Gospodarstwo Sadownicze Marian Szeliga, Marian i Alina Szeliga
  97. Spółdzielcza Grupa Producentów Owoców "SZELIGA"
  98. Spółdzielcza Grupa Producentów Roślin Energetycznych „AGROENERGIA” 
  99. Stare Miasto-Park Sp. z o.o.
  100. Stowarzyszenie Klaster Rolno-Spożywczy "AGRO-KARPATY"
  101. Stowarzyszenie Ziemia Frysztacka
  102. Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Dominika Stopa
  103. Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Marcin Więcek
  104. Szkółkarstwo Owocowe i Ozdobne, Sylwia i Grzegorz Tomaka
  105. TECHNOLUTIONS Miłosz Czajkowski
  106. TOSKO SYSTEMS Sp. z o.o.
  107. URZĄD DOZORU TECHNICZNEGO
  108. UTC CCS Manufacturing Polska Sp. z o.o.
  109. Vigo System S.A.
  110. WALDI Agencja Marketingowa
  111. Woda Leżajsk Sp. z o.o.
  112. Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Rzeszowie
  113. Zagroda u Kowala
  114. Zakład Mechaniki Maszyn "WOMECH"Mirosław i Mirosława Wojtas
  115. Zakład Mięsny Jasiołka w Dukli
  116. Zakład Mięsny SMAK-GÓRNO Sp. z o.o.
  117. Zakład Mleczarski Mlek-Bog Marek Wołkowicz i Wspólnicy S.C.
  118. Zelnar Sp. z o.o.
  119. ZPE ZAPEL S.A.
  1. Aberit Sp. z o.o.
  2. Aluprof S.A.
  3. Arkan-Invest Sp. z o.o.
  4. Biuro Inżynierskie VIBA
  5. Bury Sp. z o.o.
  6. ERP Management Sp. z o.o
  7. Folpak Sp. z o.o.
  8. GREENKO Sp. z o.o.
  9. Grupa ARAV Sp. z o.o.
  10. IMAGINE Sp. z o.o. Sp.k.
  11. Instytut Rybactwa Śródlądowego im. Stanisława Sakowicza w Olsztynie
  12. JAREMA AKRYL Magdalena Przygorzewska-Małek
  13. Katolicki Uniwersytet Lubelski
  14. ML System S.A.
  15. Oxytree Solutions Poland Sp. z o.o.
  16. Piekarnia Galicyjska Sp. z o.o.
  17. Provision S.C.
  18. Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe "Tewa" Technologie Wibroakustyczne Sp. z.o.o.
  19. PULDOM Szczepan Skwarek
  20. PW Vikking KTS  Sp. z o.o.
  21. ROL-MECH Grażyna i Jan Grześko Sp. z o.o.
  22. Seneca Sp. z o.o./ Polkor International Sp. z o.o.
  23. Stowarzyszenie WIR Kopernik
  24. Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Dominika Stopa
  25. Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Marcin Więcek
  26. Szkółkarstwo Owocowe i Ozdobne, Sylwia i Grzegorz Tomaka
  27. Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
  28. VSHAPER Sp. z o.o