INFORMACJA

W imieniu Przewodniczącego Polskiego Towarzystwa Agronomicznego Prof. UPP dr hab. Leszka Majchrzaka, Zarząd Polskiego Towarzystwa Agronomicznego Oddział w Rzeszowie zaprasza na wykład Prof. dr hab. Marka Mrówczyńskiego, Dyrektora Instytutu Ochrony Roślin – Państwowy Instytut Badawczy w Poznaniu, nt. "Skutki wycofywania substancji czynnych ŚOR dla praktyki rolniczej, doradztwa, nauki i środowiska", który odbędzie się w piątek, 26 marca 2021 roku, o godz. 13.00 w formie online na platformie internetowej.  W trakcie trwania webinarium przewidziano dyskusję.

Udział w spotkaniu - WCHODZĘ
– należy podać swoje imię oraz adres email i dołączyć do spotkania,
– do webinarium można dołączyć także w trakcie jego trwania

Znajdź nas na FACEBOOKu

INFORMACJE - Składki członkowskie

Składka członkowska PTA za 2021 r., podobnie jak za lata wcześniejsze, wynosi 50 zł.
Wpłaty można dokonywać u Skarbnika Oddziału – dr hab. inż. Wacława Jareckiego, prof. UR
e-mail: jarecki@ur.edu.pl, tel: 17 785 53 17

INFORMACJA

Walne Zebranie Delegatów Polskiego Towarzystwa Agronomicznego SGGW Warszawa, 6 marca 2020 r.
Protokół z zebrania

W imieniu Zarządu Polskiego Towarzystwa Agronomicznego Oddziału w Rzeszowie zapraszamy na zebranie członków i sympatyków, które odbędzie się 15 stycznia 2020r. (środa) o godzinie 12.00 w budynku D9 w sali 315.

Harmonogram spotkania:

• Wykład "Sprawny system korzeniowy podstawą stabilnego plonu". Prelegent: mgr inż. Renata Pawlak, Doktorantka w Zakładzie Produkcji Roślinnej, Uniwersytet Rzeszowski.
  • Informacja dotycząca składek członkowskich,

Szanowni Państwo!

W dniach 11-13 września 2017r. w Rzeszowie odbędzie się VII  Konferencja Naukowa Polskiego Towarzystwa Agronomicznego pt. „Bioróżnorodność - nowe wyzwania dla rolnictwa w Polsce”, której organizatorem jest Rzeszowski Oddział Polskiego Towarzystwa Agronomicznego działający przy Wydziale Biologiczno-Rolniczym Uniwersytetu Rzeszowskiego.

20 lat mija od organizacji przez Nasze Koleżanki i Kolegów z Rzeszowskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Nauk Agrotechnicznych (PTNA) Konferencji Naukowej  pt. „Optymalizacja polowej produkcji roślinnej w zmienionych warunkach ekonomicznych”, która odbyła się dniach 15-16 września 1997r. w Rzeszowie.

W rocznicę tego wydarzenia serdecznie zapraszamy wszystkich członków i sympatyków Polskiego Towarzystwa Agronomicznego do udziału w VII Konferencji Naukowej PTA. Uroczyste rozpoczęcie konferencji nastąpi 12 września 2017 roku o godzinie 8.30 w Hotelu Rzeszów.

Więcej informacji o VII Konferencji PTA

Zarząd Rzeszowskiego Oddziału PTA

W imieniu Zarządu Polskiego Towarzystwa Agronomicznego Oddział w Rzeszowie zapraszamy na zebranie członków które odbędzie się 15 maja 2017r. (poniedziałek) o godzinie 12.00 w budynku D9 w sali 315.

Harmonogram spotkania:
  • Wykład Pana Mgr inż. Roberta Machowskiego, pt. „Stan i perspektywy rozwoju rolnictwa ekologicznego na Podkarpaciu (Podkarpacka Izba Rolnictwa Ekologicznego)”,
  • Informacje o VII Konferencji Naukowej PTA organizowanej w dniach 11-13 września 2017r. w Rzeszowie przez Rzeszowski Oddział PTA,
  • Sprawy bieżące i wolne wnioski.

W imieniu Zarządu Polskiego Towarzystwa Agronomicznego Oddziału w Rzeszowie zapraszamy na zebranie członków które odbędzie się  07 grudnia 2016r. (środa) o godzinie 11.00 w budynku D9 w sali 315b.

Harmonogram spotkania:

• Wykład Pani Dr inż. Barbary Krochmal-Marczak pt. „Rośliny mało znane - Batat”,
  • Sprawy bieżące i wolne wnioski.

W imieniu Zarządu Polskiego Towarzystwa Agronomicznego Oddziału w Rzeszowie oraz Zarządu Polskiego Towarzystwa Ochrony Roślin Oddziału w Rzeszowie  zapraszamy na zebranie członków które odbędzie się 28 kwietnia 2016r. (czwartek) o godzinie 12.00 w budynku D9 w sali 315b.

Harmonogram spotkania:

• Wykład Pana Prof. dr hab. Romana Reszela pt. „POMNIKI PRZYRODY NIEOŻYWIONEJ KARPACKICH PARKÓW KRAJOBRAZOWYCH”,
  • Informacja z Walnego Zebrania Delegatów Polskiego Towarzystwa Agronomicznego odbytego w dniu 18.03.2016r. (Warszawa SGGW),
  • Uregulowanie składek członkowskich za 2016r. (wysokość stawki członkowskiej rocznej PTA wynosi 50 zł),