Wykład pt. „Zaburzenia węchu i smaku a neurotropizm wirusa SARS-Cov-2”.

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy członków Oddziału Rzeszowskiego Polskiego Towarzystwa Biochemicznego, pracowników i studentów Kolegium Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz wszystkich zainteresowanych do wysłuchania wykładu pt. „Zaburzenia węchu i smaku a neurotropizm wirusa SARS-Cov-2”. Wykład wygłosi dr hab. Paweł Sowa ze Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach (Katedra i Oddział Otorynolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej w Zabrzu), Przewodniczący Śląsko-Opolskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi.

Webinar on-line odbędzie się 14 kwietnia 2021, o godz.14:00.

Zgłoszenia na wykład można dokonać e-mailowo pod adresami: isadowska@poczta.fm; sadowska@ur.edu.pl

Parametry do logowania na spotkanie:

Join Zoom Meeting https://zoom.us/j/91349699334?pwd=UFl1Q0JtQU10MHhQUXZ5TS9hTFc5QT09

Serdecznie zapraszamy!