HORYZONT EUROPA dla jednostek naukowych i przemysłowych Webinar 06/09/2022

Krajowy Punkt Kontaktowy zaprasza na szkolenie dla początkujących pt.: „Jakie mamy możliwości w Horyzoncie Europa dla jednostek naukowych i przemysłowych?”.

Webinarium odbędzie się 6 września br. w godzinach 10:00-13:30.

Szkolenie skierowane jest do wszystkich, którzy stawiają pierwsze kroki w Programie Ramowym Horyzont Europa (HE). Podczas spotkania uczestnicy zapoznają się ze strukturą Horyzontu Europa (HE),  portalem Funding & tender opportunities oraz możliwościami dla jednostek naukowych i przemysłowych w obecnym Programie Ramowym HE.

Dowiedzą się co oznaczają skrótowce ERC, EIC, jakie są typy projektów występujących w HE i o tym, czy warto zostać ekspertem oceniającym wnioski.

Szkolenie poprowadzi Joanna Niedziałek, ekspert KPK.

Szczegóły dotyczące platformy spotkania zostaną przesłane do zarejestrowanych osób.

Rejestracja na stronie https://www.kpk.gov.pl/wydarzenia/mozliwosci-w-horyzoncie-europa-dla-jednostek-naukowych-i-przemyslowych