Szkolenie z PCI dla laboratoriów współpracujących PSLBiW - akredytacja

AKTUALIZACJA: 22.04.2021 - BRAK WOLNYCH MIEJSC !

PCI zaprasza na dwuetapowe szkolenie on-line z firmą MS Edu, dla tych przedstawicieli i pracowników laboratoriów, którzy współpracują z PCI i myślą o akredytacji laboratorium.

Tytuł szkolenia:

„Udokumentowanie systemu zarządzania w laboratorium wg normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02 „Ogólne wymagania dotyczące kompetencji laboratoriów badawczych i wzorcujących” wraz z omówieniem wymagań dla metod wnioskowanych do akredytacji”.

Cel szkolenia: przekazanie uczestnikom podstawowej wiedzy i praktycznych umiejętności niezbędnych do przygotowania dokumentacji stanowiącej kompletny wniosek o akredytację laboratorium badawczego i wzorcującego.

Tematyka szkolenia wraz z zaproszeniem w załączeniu.

Szkolenie odbędzie się w dwóch etapach:

• pierwsza część szkolenia w dniu: 23 kwietnia 2021 r. (piątek), w godzinach 12.30 – 14.30;
  • druga część szkolenia w dniu: 07 maja 2021 r. (piątek), w godzinach 12.00 – 14.00.

Dla laboratoriów współpracujących w Sieci szkolenie jest darmowe – jego koszty pokrywa PCI.

WAŻNE!!!

PCI prosi o zwrotnego e-maila, z informacją, kto będzie chciał skorzystać z wydarzenia (nazwa laboratorium, imię i nazwisko pracownika laboratorium + adres e-mail pracownika). Tylko zgłoszonym osobom PCI przekaże e-maila z bezpośrednim dostępem do szkolenia!!! Termin nadsyłania zgłoszeń: 22.04.2021 r. (do końca dnia)

Istnieje możliwość (za pośrednictwem PCI) zadania ekspertowi pytania jeszcze przed szkoleniem (odpowiedź zapewne w trakcie szkolenia). PCI zachęca do skorzystania z takiej formy uzupełniania swojej wiedzy. Wszystkie nurtujące Państwa pytania w temacie akredytacji zostaną przekazane ekspertowi. Termin nadsyłania pytań na laboratoria@pcinn.org:  21 kwietnia 2021 r. godz. 12.00.