Reprezentacja Kolegium Nauk Przyrodniczych na Targach Edukacyjnych Perspektyw - "Salon Maturzystów 2022"

Salon Maturzystów jest wydarzeniem ogólnopolskim. We wrześniowym Salonie Maturzystów - Perspektywy 2022 w całej Polsce wzięło udział blisko 100 tys. uczniów ostatnich klas liceów i techników!

W dniach 29-30 września na Politechnice Rzeszowskiej podczas Rzeszowskiego Salonu Maturzystów swoją prelekcję wygłosiła Pani dr inż. Paulina Sawicka-Chudy z Instytutu Inżynierii Materiałowej KNP.

W targach uczestniczyli również studenci z kół naukowych: SKN Matematyków, SKN Fizyków, SKN Biotech oraz SKN Przyrodników.

Wszystkim reprezentantom Kolegium Nauk Przyrodniczych serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i pełne zaangażowanie.

Źródło zdjęć: SKN Fizyków, SKN Przyrodników