PCI zaprasza szkolenie z przygotowania wniosków o finansowanie w ramach Programu Grantowego na prace B+R.

PCI zaprasza na szkolenie z przygotowania wniosków o finansowanie w ramach Programu Grantowego na prace B+R.

Szkolenie przygotowane jest specjalnie dla Zespołów naukowych przygotowujących się do aplikowania wniosków w ramach III naboru. Odbędzie się ono w formie on-line a jego rozpoczęcie zaplanowano na wtorek 13.07.2021 r. o godz. 13:00.

W wydarzeniu udział będą mogli wziąć tylko zarejestrowani uczestnicy. Poniżej przesyłamy Państwu link do rejestracji:

Po udanej rejestracji w odrębnej wiadomości otrzymają Państwo przed szkoleniem link umożliwiający dołączenie do zaplanowanego wydarzenia.

Szkolenie przeprowadzone zostanie w podziale na kilka części, podczas których omówione zostaną m.in.: prezentacja głównych zasad III Naboru Programu Grantowego (terminy, miejsce i sposób składania wniosków, założenia konkursu, kryteria wyboru projektów), zasady wypełniania wniosku o finansowanie projektu w ramach dedykowanego systemu on-line, przedstawienie kwestii merytorycznych w obszarze prac B+R składanych wniosków.

Szkolenie poprowadzą pracownicy Działu Grantów oraz Działu Rozwoju Technologii PCI.