Nabór wniosków na Stypendia Ministra dla wybitnych młodych naukowców

Wnioski mogą składać młodzi naukowcy, w tym również doktoranci, wykazujący się znaczącymi osiągnięciami w działalności naukowej.

Wydruk roboczy uzupełnionego wniosku w systemie OSF należy złożyć wyłącznie drogą elektroniczną w formie skanów  (zachowując wszelkie wymagane podpisy) za pośrednictwem:

• Działu Nauki i Projektów (dnp@ur.edu.pl) – w przypadku pracowników i doktorantów studiów III stopnia,
  • Sekretariatu Szkoły Doktorskiej (szkoladoktorska@ur.edu.pl) – w przypadku doktorantów Szkoły Doktorskiej,

w terminie do 18 grudnia 2020 r. do godz. 15.00.

Wydruk roboczy uzupełnionego wniosku powinien być podpisany przez osobę zainteresowaną oraz:

• Dyrektora Instytutu – w przypadku pracowników,
  • Dyrektora Instytutu i promotora (opiekuna naukowego) – w przypadku doktorantów.

Po sprawdzeniu wydruków roboczych wniosków przez pracowników Działu Nauki i Projektów lub Szkoły Doktorskiej należy wygenerować ostateczną wersję wniosku i ponowienie przesłać do ww. jednostek w celu dalszego procedowania.

Szczegółowe informacje znajdują się pod linkiem Ministerstwa

na stronie internetowej Działu Nauki i Projektów:

/uniwersytet/jednostki/administracja/dzial-nauki-i-projektow/nauka/wybitny-mlody-naukowiec-

na stronie internetowej Szkoły Doktorskiej:

/doktorant/szkola-doktorska/dla-doktorantow-/stypendia/stypendium-ministra-nauki-i-szkolnictwa-wyzszego-d

Dodatkowe informacje:

Dział Nauki i Projektów