Laur Naukowy Uniwersytetu Rzeszowskiego dla dra hab. Józefa Cebulskiego, prof. UR

Niezmiernie miło nam poinformować, że Pan dr hab. Józef Cebulski, prof. UR otrzymał Laur Naukowy Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Pan dr hab. Józef Cebulski, prof. UR na przestrzeni lat 2017 – 2020 był najaktywniejszym pracownikiem badawczo – dydaktycznym w Instytucie Nauk Fizycznych UR. Jego metodyka badań osadzona metodologicznie w dyscyplinie nauki fizyczne została zaadoptowana również na inne dyscypliny, takie jak inżynieria materiałowa, nauki medyczne, nauki o zdrowiu czy archeologia. Dzięki temu osiągnięcia dr hab. Józefa Cebulskiego, prof. UR, w ostatnich czterech latach mają charakter interdyscyplinarny, a ich wyrazem jest rekordowa liczba publikacji (38) w renomowanych czasopismach naukowych i ich wartość przeliczeniowa (2 302,00 pkt), którym może pochwalić się Instytut Nauk Fizycznych UR. Ponadto, Pan dr hab. Józef Cebulski, prof. UR w okresie 2017 – 2020 był kierownikiem dwóch projektów naukowych, finansowanych z Funduszu Wyszehradzkiego, a w roku bieżącym jest kierownikiem priorytetowego tematu badawczego realizowanego w Instytut Nauk Fizycznych.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!