Webinar 23.09.2022 godz. 10.00-12.30 "ABC przygotowania wniosku projektowego w Horyzoncie Europa część merytoryczna B"

Krajowy Punkt Kontaktowy zaprasza na kolejne szkolenie on-line w piątek 23 września 2022 r. w godzinach 10:00-14:30:

„ABC przygotowania wniosku projektowego w Horyzoncie Europa część merytoryczna B: Project proposal – Technical description (Part B) ”

Szkolenie skierowane jest do osób zamierzających złożyć wniosek projektowy w Horyzoncie Europa. Tematem spotkania będą projekty typu:

• Research and innovation actions (RIA) –projekty badawczo-innowacyjne,
  • Inovation actions (IA) –projekty innowacyjne,
  • Coordination and support actions (CSA) –projekty wspierające.

Projekty  tego typu  występują między innymi  w drugim filarze Horyzontu Europa: Globalne wyzwania i europejska konkurencyjność przemysłowa – Klastry tematyczne, w Misjach, w Szerszym uczestnictwie i wzmacnianiu Europejskiej Przestrzeni Badawczej, jak również w Euratomie.

Szczegóły na https://www.kpk.gov.pl/wydarzenia/abc-przygotowania-wniosku-projektowego-w-horyzoncie-europa-czesc-merytoryczna-b-2