Zaproszenie na III Konferencję Naukową pt. „PERSPEKTYWY DLA ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII I GOSPODARKI ODPADAMI”

Zakład Podstaw Rolnictwa i Gospodarki Odpadami

3 konferencja perspektywy.PNG [313.27 KB]

Rzeszowski Oddział Polskiego Towarzystwa Przyrodników im. Kopernika

Południowo-Wschodni Oddział Polskiego Towarzystwa Inżynierii Ekologicznej w Rzeszowie

Studenckie Koło Naukowe Zrównoważonego Rozwoju UR

zapraszają do wzięcia udziału w

III Konferencji Naukowej pt.

„PERSPEKTYWY DLA ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII I GOSPODARKI ODPADAMI”

która odbędzie się w dniu 3 listopada 2021 r. w Rzeszowie

w Kolegium Nauk Przyrodniczych, ulica Ćwiklińskiej 1A, sala 040

W przypadku zmiany obecnej sytuacji epidemiologicznej konferencja odbędzie się zdalnie

Konferencja o charakterze integracyjnym skierowana jest do studentów i doktorantów oraz ich opiekunów. Zapraszamy także innych zainteresowanych problematyką OZE oraz gospodarką odpadami. Atrakcją spotkania będą prezentacje firm.

Prosimy o zgłaszanie propozycji referatów na adres: mgar@ur.edu.pl i [email protected]. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 28.10.2021 r. (patrz zgłoszenie wystąpienia w załączniku).

Informacji na temat konferencji udziela: Sekretariat konferencji – budynek D3 ul. Ćwiklińskiej 1a, 35-601 Rzeszów (pok. 3.34) (17) 872 16 49

PREZENTOWANE WYSTĄPIENIA, PO UZYSKANIU POZYTYWNYCH RECENZJI, ZOSTANĄ WYDRUKOWANE w Polish Journal for Sustainable Development.

Prosimy o udostępnienie kopii komunikatu innym zainteresowanym.

Zachęcamy także do odwiedzenia strony Studenckiego Koła Naukowego Zrównoważonego Rozwoju na https://www.facebook.com/sknzrurz