Rada Instytutu Matematyki

  • prof. dr hab. Ołeh Łopuszański
  • prof. dr hab. Wiesław Śliwa
  • prof. dr hab. Mykhaylo Zarichnyy
  • dr hab. Jacek Chudziak, prof. UR - Dyrektor Instytutu
  • dr hab. Jacek Dziok, prof. UR
  • dr hab. Rostyslav Hryniv, prof. UR
  • dr hab. Stanisława Kanas, prof. UR
  • dr hab. Janusz Sokół, prof. UR
  • dr hab. Mirosława Zima, prof. UR
  • dr Piotr Drygaś
  • dr Anna Szpila
  • dr Edyta Trybucka - Z-ca Dyrektora Instytutu

 

Terminy posiedzeń Rady Instytutu Matematyki w roku akademickim 2020/2021:

semestr zimowy:

  • 5 listopada 2020 r.                                                   
  • 3 grudnia 2020 r.
  • 14 stycznia 2021 r.
  • 11 lutego 2021 r.

semestr letni:

  • 11 marca 2021 r.
  • 15 kwietnia 2021 r.
  • 13 maja 2021 r.
  • 10 czerwca 2021 r.