Laur Rektora UR dla mgr Yurii Bloshko

Miło nam poinformować, że nasz student mgr Yurii Bloshko otrzymał Laur Rektora Uniwersytetu Rzeszowskiego dla najlepszego absolwenta w związku z ukończeniem studiów ze średnią oceną 5.0 oraz obroną na ocenę 5 pracy magisterskiej
pt: "Investigation of the possibilities and limitations of the application of fuzzy Petri nets to model the problem of passenger transport logistics."
Dotychczasowy dorobek naukowy Pana Y. Bloshko to: wygłoszenie referatów na dwóch krajowych i trzech międzynarodowych konferencjach naukowych, współautorstwo artykułów w materiałach towarzyszących tym konferencjom (w tym indeksowanych m.in. w bazach SCOPUS, DBLP) oraz współautorstwo rozdziału w anglojęzycznej monografii naukowej.