Studenci Biotechnologii realizują projekty naukowe na Uniwersytecie w Lund

21.07.2021

Troje studentów kierunku biotechnologia realizuje projekty naukowe z zakresu immunologii w Zakładzie chemii medycznej Wydziału Medycyny Translacyjnej na Uniwersytecie w Lund pod Kierunkiem Prof. Anny Blom.

zobacz więcej o: Studenci Biotechnologii realizują projekty naukowe na Uniwersytecie w Lund

Nowy doktor w Katedrze Biotechnologii

09.07.2021

Dnia 7 lipca 2021 Rada Wydziału Biologii i Biotechnologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie podjęła uchwałę o nadaniu stopnia doktora mgr inż. Annie Deręgowskiej w Dziedzinie Nauk Ścisłych i Przyrodniczych w dyscyplinie Nauki Biologiczne.

zobacz więcej o: Nowy doktor w Katedrze Biotechnologii

Nowe bioreaktory do badań pilotażowych

11.05.2021

Instytut Biologii i Biotechnologii wyposażony w bioreaktory do pilotażowych badań na mikroorganizmach