Gratulujemy

05.08.2022

Gratulacje dla dr inż. Małgorzaty Karbarz za prestiżową nominację!

zobacz więcej o: Gratulujemy

Kondolencje

04.07.2022

Wyrazy współczucia dla dra hab. Grzegorza Chrzanowskiego , prof. UR

zobacz więcej o: Kondolencje

Kondolencje

28.06.2022

Wyrazy współczucia dla dra hab. Roberta Pązika, prof. UR, Dyrektora Instytutu Biologii i Biotechnologii

zobacz więcej o: Kondolencje

31.05.2022

W dniach 9 kwietnia i 28 maja 2022 r. Instytut Biologii i Biotechnologii gościł młodych pasjonatów nauki w ramach Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego.

zobacz więcej o: Dziecięcy Uniwersytet Techniczny zagościł w Instytucie Biologii i Biotechnologii

Granty OPUS 22 w Instytucie Biologii i Biotechnologii

24.05.2022

W wyniku rozstrzygnięcia konkursu OPUS 22 realizowanego przez Narodowe Centrum Nauki dwoje naukowców z Instytutu Biologii i Biotechnologii KNP Uniwersytetu Rzeszowskiego otrzymało środki na realizację swoich projektów badawczych.

zobacz więcej o: Granty OPUS 22 w Instytucie Biologii i Biotechnologii

Nowy doktor w Katedrze Biologii

13.05.2022

Dnia 13 kwietnia 2022 Rada Naukowa Instytutu Nauk Biologicznych Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie podjęła uchwałę o nadaniu stopnia doktora nauk ścisłych i przyrodniczych mgr Natalii Tańskiej w dyscyplinie nauki biologiczne.

zobacz więcej o: Nowy doktor w Katedrze Biologii

Nowa habilitacja w Instytucie

13.05.2022

Miło nam jest poinformować, że dnia 29 kwietnia 2022 roku Rada Dyscypliny nauki biologiczne Uniwersytetu Gdańskiego podjęła uchwałę o nadaniu stopnia doktora habilitowanego w dziedzinie nauk ścisłych i przyrodniczych, dyscyplinie nauki biologiczne dr Justynie Ruchała.

zobacz więcej o: Nowa habilitacja w Instytucie

Wykłady otwarte prof. Patryka Fickersa

27.02.2022

Profesor Patryk Fickers z Instytutu Microbial Processes and Interactions (MiPI) University of Liège - Gembloux Agro-Bio Tech w Belgii wygłosi cykl wykładów.

zobacz więcej o: Wykłady otwarte prof. Patryka Fickersa

Dzień Chorób Rzadkich w Instytucie Biologii i Biotechnologii UR

28.02.2022

Światowy Dzień Chorób Rzadkich Na znak solidarności z chorymi oraz ich rodzinami na całym świecie podświetla się budynki instytucji publicznych w trzech kolorach: zielony, różowy i niebieski (symbol chorób: układu nerwowego, metabolicznych i genetycznych).

zobacz więcej o: Dzień Chorób Rzadkich w Instytucie Biologii i Biotechnologii UR
WYŚWIETL: