Obrona doktoratu Bożeny Czubat

14.10.2020

W dniu 26 października br., o godz. 10:00, na platformie internetowej ZOOM Pani mgr inż. Bożena Czubat będzie bronić swojej pracy doktorskiej pt. "Synteza witaminy B12 u mykobakterii".

zobacz więcej o: Obrona doktoratu Bożeny Czubat

Nominacja na członka Rady Naukowej Parku Narodowego

24.09.2020

Decyzją Ministra Środowiska z dnia 25 sierpnia 2020 r. dwóch pracowników Zakładu Botaniki Instytutu Biologii i Biotechnologii Uniwersytetu Rzeszowskiego zostało powołanych do Rad Naukowych Polskich Parków Narodowych.

zobacz więcej o: Nominacja na członka Rady Naukowej Parku Narodowego

Obrona pracy doktorskiej Wiktorii Jordan-Stasiłlo

04.09.2020

W dniu 14 września br., o godz. 13:30, w Auli Kula budynku A0 przy ul. Pigonia 1  nasza Koleżanka mgr Wiktoria Jordan-Stasiłło będzie bronic swojej rozprawy doktorskiej w dziedzinie nauk ścisłych i przyrodniczych, dyscyplinie nauk biologicznych.

zobacz więcej o: Obrona pracy doktorskiej Wiktorii Jordan-Stasiłlo

Przyjmiemy doktoranta

13.07.2020

Zakład Mikrobiologii i Genetyki Molekularnej przyjmie doktoranta w dyscyplinie nauki biologiczne Proponowany temat pracy doktorskiej: Genetyczna kontrola metabolizmu oraz fermentacji pentoz (ksylozy, L-arabinozy) u termotolerancyjnych drożdży Ogataea polyorpha

zobacz więcej o: Przyjmiemy doktoranta

OGŁOSZENIE WYBORCZE DLA PRACOWNIKOW NIESAMODZIELNYCH - do Rady Instytutu

18.06.2020

Kolegialna Komisja Wyborcza Kolegium Nauk Przyrodniczych zwołuje zebranie wyborcze pracowników IBiB zatrudnionych w Uniwersytecie Rzeszowskim, jako podstawowym miejscu pracy w pełnym wymiarze czasu pracy, niebędących profesorami i profesorami UR.

zobacz więcej o: OGŁOSZENIE WYBORCZE DLA PRACOWNIKOW NIESAMODZIELNYCH - do Rady Instytutu

OGŁOSZENIE WYBORCZE - do Rady Naukowej Kolegium

18.06.2020

Kolegialna Komisja Wyborcza Kolegium Nauk Przyrodniczych zwołuje zebranie wyborcze wszystkich nauczycieli akademickich zatrudnionych w UR, którzy w oświadczeniu o zaliczaniu do dyscypliny NAUKI BIOLOGICZNE wskazali, co najmniej 50% i reprezentują tę dyscyplinę.

zobacz więcej o: OGŁOSZENIE WYBORCZE - do Rady Naukowej Kolegium

02.06.2020

Polskie Towarzystwo Biochemiczne i firma Merck Sp. z o.o. przyznały dr inż. Romanowi Maślance nagrodę im. Witolda Drabikowskiego za najlepszą pracę doktorską z biochemii wykonaną w polskiej instytucji badawczej.

zobacz więcej o: dr inż. ROMAN MAŚLANKA laureatem nagrody za najlepszą pracę doktorską z biochemii w roku 2019

Zgłaszanie kandydatur do Senatu

06.05.2020

Komisja Wyborcza UR informuje o wszczęciu procedury wyborów do: Senatu UR spośród wszystkich pracowników zatrudnionych w ADMINISTRACJI KOLEGIALNEJ (pracownicy administracyjni, naukowo-techniczni, naukowo-inżynieryjni).

zobacz więcej o: Zgłaszanie kandydatur do Senatu

Tytuł profesora dla dr hab. Idalii Kasprzyk

10.04.2020

Dnia 10 marca 2020 roku pani dr hab. Idalii Kasprzyk, Dziekan Kolegium Nauk Przyrodniczych, został nadany tytuł profesora nauk ścisłych i przyrodniczych.

zobacz więcej o: Tytuł profesora dla dr hab. Idalii Kasprzyk
WYŚWIETL: