Życzenia

zobacz więcej o: Życzenia

dr hab. Maciej Wnuk, prof. UR w Komitecie Biotechnologii PAN

01.12.2020

Pracownik Instytutu Biologii i Biotechnologii Uniwersytetu Rzeszowskiego dr hab. Maciej Wnuk, prof. UR decyzją członków Komitetu Biotechnologii Polskiej Akademii Nauk został wybrany do Komitetu Biotechnologii PAN na kadencję 2020-2023.

zobacz więcej o: dr hab. Maciej Wnuk, prof. UR w Komitecie Biotechnologii PAN

Blisko 1,7 mln zł dla Uniwersytetu Rzeszowskiego z NCN

20.11.2020

Decyzją z dnia 20 listopada 2020 roku projekt badawczy realizowany pod kierownictwem prof. dr hab. Andriya Sybirnyego z Instytutu Biologii i Biotechnologii w Kolegium Nauk Przyrodniczych otrzymał dofinansowanie z Narodowego Centrum Nauki.

zobacz więcej o: Blisko 1,7 mln zł dla Uniwersytetu Rzeszowskiego z NCN

Obrona doktoratu Bożeny Czubat

14.10.2020

W dniu 26 października br., o godz. 10:00, na platformie internetowej ZOOM Pani mgr inż. Bożena Czubat będzie bronić swojej pracy doktorskiej pt. "Synteza witaminy B12 u mykobakterii".

zobacz więcej o: Obrona doktoratu Bożeny Czubat

Nominacja na członka Rady Naukowej Parku Narodowego

24.09.2020

Decyzją Ministra Środowiska z dnia 25 sierpnia 2020 r. dwóch pracowników Zakładu Botaniki Instytutu Biologii i Biotechnologii Uniwersytetu Rzeszowskiego zostało powołanych do Rad Naukowych Polskich Parków Narodowych.

zobacz więcej o: Nominacja na członka Rady Naukowej Parku Narodowego

Obrona pracy doktorskiej Wiktorii Jordan-Stasiłlo

04.09.2020

W dniu 14 września br., o godz. 13:30, w Auli Kula budynku A0 przy ul. Pigonia 1  nasza Koleżanka mgr Wiktoria Jordan-Stasiłło będzie bronic swojej rozprawy doktorskiej w dziedzinie nauk ścisłych i przyrodniczych, dyscyplinie nauk biologicznych.

zobacz więcej o: Obrona pracy doktorskiej Wiktorii Jordan-Stasiłlo
WYŚWIETL: