Projekty laboratorium

1. Badania eksperymentalne obróbki AFM z wykorzystaniem past ściernych opartych na niekonwencjonalnym ścierniwie. -, mgr Wojciech Żeglicki. Finansowanie: Granty dla młodych pracowników naukowych. Zadania badawcze: Badania eksperymentalne obróbki AFM z wykorzystaniem past ściernych opartych na niekonwencjonalnym ścierniwie .
  2. Badania możliwości wytworzenia sit dla przemysłu spożywczego, za pomocą niekonwencjonalnych technologii. WMP/GD-23/2015. Finansowanie: Uniwersytet Rzeszowski, grant: Arkadiusz Palczak. Zadania badawcze: Badania możliwości wytworzenia sit dla przemysłu spożywczego, za pomocą niekonwencjonalnych technologii.
  3. Ocena korozji wżerowej elementów ze stali nierdzewnej. WMP 44/2016/K. Finansowanie: Uniwersytet Rzeszowski, grant: Kazimiera Konefał. Zadania badawcze: Ocena korozji wżerowej elementów ze stali nierdzewnej.
  4. Badania parametrów warstwy wierzchniej elementów wytworzonych w technologii DMLS ze stali nierdzewnej 316L po obróbce CNC. WMP 44/2016/K. Finansowanie: Uniwersytet Rzeszowski, grant: Arkadiusz Palczak. Zadania badawcze: Badania parametrów warstwy wierzchniej elementów wytworzonych w technologii DMLS ze stali nierdzewnej 316L po obróbce CNC.