Zaproszenie do udziału w V Ogólnopolskiej Konferencji Psychika a Dietetyka

Szanowni Państwo,

Studenckie Koło Naukowe Dietetyki na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi wraz z eletive sp. z o.o. zapraszają do udziału w V Ogólnopolskiej Konferencji Psychika a Dietetyka. Konferencja skierowana dla osób zainteresowanych dietetyką, psychologią i psychodietetyką. Podczas wydarzenia omówione zostaną wybrane specyficzne i niespecyficzne zaburzenia odżywiania, możliwe sposoby terapii ze szczególnym uwzględnieniem właściwego podejścia i kontaktu z pacjentem.

Dla grup studenckich przygotowaliśmy specjalne zniżki:

- powyżej 10 osób - 20% zniżki od ceny regularnej;

- powyżej 20 osób - 30% zniżki od ceny regularnej;

- powyżej 30 osób - 40% zniżki od ceny regularnej.

Istnieje możliwość wykupienia obu dni konferencji lub dnia pierwszego lub drugiego.

Aby wziąć udział w promocji wystarczy zebrać grupę studentów i przesłać imiona i nazwiska zainteresowanych osób wraz z numerami albumów na maila p.szymanska@eletive.pl.

PROMOCJA OBOWIĄZUJE DO DNIA 12 WRZEŚNIA 2021 ROKU LUB DO WYCZERPANIA BILETÓW.

Program wydarzenia

Wiktoria Kaczmarek