13 Uniwersyteckie Targi Pracy oraz Dzień Otwarty UR

24 maja 2022 r. w holu budynku A0 - siedziby Kolegium Nauk Przyrodniczych odbyły się 13 Uniwersyteckie Targi Pracy oraz Dzień Otwarty Uniwersytetu Rzeszowskiego zorganizowane przez Dział Rekrutacji i Karier Studenckich UR.
W wydarzeniu wzięło udział 50 wystawców w ramach Targów Pracy oraz 21 wystawców z Uniwersytetu Rzeszowskiego podczas Dnia Otwartego 2022. Nasze Kolegium reprezentowali:
  • Instytut Biologi i Biotechnologii
  • Instytut Inżynierii Materiałowej
  • Instytut Matematyki
  • Instytut Nauk Fizycznych
  • Instytut Nauk Rolniczych, Ochrony i Kształtowania Środowiska
  • Instytut Technologii Żywności i Żywienia
Podczas 13 Uniwersyteckich Targów Pracy oraz Dnia Otwartego UR można było wziąć udział w szkoleniach prowadzonych przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych, SHELL, Biuro Ewidencji Działalności Gospodarczych i Zezwoleń Urzędu Miasta Rzeszowa, Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie oraz OPTeam oraz wysłuchać wielu interesujących wykładów. Z Kolegium Nauk Przyrodniczych wykład pt. Tajemnice czasu i przestrzeni - poprowadził - dr hab. Rafał Hakalla, prof. UR z Instytutu Nauk Fizycznych.