Studenci Kolegium Nauk Medycznych w walce z Covid-19

Szanowny Panie Profesorze
Na ręce Pana Profesora składam serdeczne podziękowania za ogromny wkład 28 studentów Kolegium Nauk Medycznych Uniwersytetu Rzeszowskiego w walkę z epidemią Covid-19.
Studenci Wydziału Lekarskiego byli nieocenionym wsparciem dla zespołu Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie w zadaniach związanych z przeciwdziałaniem Covid-19. Ogram pracy, którą wykonali podczas świadczenia wolontariatu od grudnia 2020 r. do marca 2021 r. umożliwił nam skuteczne działanie i funkcjonowanie w czasie pandemii.
Pragnę pogratulować i podziękować za możliwość współpracy z tak wspaniałymi osobami, których postawa nacechowana była bezinteresownością., altruizmem i godna jest najwyższego szacunku.

Pismo.pdf

20210416082223174_0001.jpg [223.22 KB]