WYCZYŚĆ FILTR

11.10.2021

W dniu 08.10.2021 w Sali Kongresowej Hotelu „Nowy Dwór” w Świlczy k/Rzeszowa odbyło się Forum Edukacyjne pt. „(Nie)nowe wyzwania wychowania fizycznego i sportu szkolnego”.

zobacz więcej o: Forum Edukacyjne pt. „(Nie)nowe wyzwania wychowania fizycznego i sportu szkolnego”

Publikacja dr Piotra Matłosza w The Lancet

13.09.2021

Z wielką przyjemnością informujemy, że właśnie ukazał się artykuł współautorstwa naszego Kolegi z Instytutu Nauk o Kulturze Fizycznej dra Piotra Matłosza w renomowanym czasopiśmie naukowym: The Lancet .

zobacz więcej o: Publikacja dr Piotra Matłosza w The Lancet

Dr Narcyz Piórecki uzyskał stopień doktora habilitowanego

05.07.2021

Dr Narcyz Piórecki przeprowadził postępowanie habilitacyjne na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu na Wydziale Architektury i Wzornictwa i uzyskał stopień doktora habilitowanego sztuki w dziedzinie sztuki w dyscyplinie artystycznej.

zobacz więcej o: Dr Narcyz Piórecki uzyskał stopień doktora habilitowanego

Odznaczenie państwowe dla mgr Marii Stryżyk

14.06.2021

Uroczysta promocja doktorów i doktorów habilitowanych jest okazją do wręczenia przyznanych odznaczeń państwowych. Medal Złoty za długoletnią służbę otrzymała Pani mgr Maria Stryżyk.

zobacz więcej o: Odznaczenie państwowe dla mgr Marii Stryżyk

Zmarł Andrzej Śmiały

09.04.2021

Z wielkim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego pracownika Andrzeja Śmiałego - rzeszowskiego podróżnika i globtrotera. Odszedł od nas wspaniały kolega i przyjaciel studentów. Cześć Jego Pamięci.

zobacz więcej o: Zmarł Andrzej Śmiały

Uniwersyteckie Centrum Lekkoatletyczne jest już gotowe

08.04.2021

Jest to jeden z najnowocześniejszych obiektywów tego typu w Europie. W dniu 07 kwietnia 2021 roku nową halę zaprezentowano dziennikarzom. Gościem wydarzenia był Tomasz Majewski - mistrz olimpijski i Wiceprezes Zarządu Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

zobacz więcej o: Uniwersyteckie Centrum Lekkoatletyczne jest już gotowe

Obrona dysertacji doktorskiej mgr. Rafała Wilka

05.03.2021

Obrona pracy doktorskiej mgr. Rafała Wilka pod tytułem: "Sport osób z niepełnosprawnością ruchową w Polsce (1952-2016)" odbyła się w dniu 04 marca 2021 roku. Promotorem rozprawy doktorskiej był prof. Stanisław Zaborniak, promotorem pomocniczym dr Janusz Zieliński.

zobacz więcej o: Obrona dysertacji doktorskiej mgr. Rafała Wilka

Dobiega końca budowa Uniwersyteckiego Centrum Lekkoatletycznego

07.02.2021

Dobiega końca budowa Uniwersyteckiego Centrum Lekkoatletycznego. Warta 52 miliony złotych złotych inwestycja Uniwersytetu Rzeszowskiego, ma być gotowa w marcu.

zobacz więcej o: Dobiega końca budowa Uniwersyteckiego Centrum Lekkoatletycznego

Lokalne media piszą o nas

09.01.2021

Lokalne media informują o naszych sukcesach.

zobacz więcej o: Lokalne media piszą o nas

Odznaczenie państwowe dla dr Marii Zadarko-Domaradzkiej

05.10.2020

Miło nam poinformować, że dr Maria Zadarko-Domaradzka została uhonorowana Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę.

zobacz więcej o: Odznaczenie państwowe dla dr Marii Zadarko-Domaradzkiej

Zmarł mgr Wiesław Bomba

19.08.2020

Z wielkim smutkiem informujemy, że zmarł mgr Wiesław Bomba, wieloletni pracownik Uniwersytetu (wcześniej WSP). Pogrzeb odbędzie się w dniu 21.08.2020, o godz. 10:30 na cmentarzu Pobitno.

zobacz więcej o: Zmarł mgr Wiesław Bomba

III Edycja Modułu „Instruktor Tańca” (2019-2020)

02.07.2020

W dniu 24.06.2020, pokazem własnych choreografii studentów (Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie) zakończyła się III Edycja Modułu „Instruktor Tańca” (2019-2020).

zobacz więcej o: III Edycja Modułu „Instruktor Tańca” (2019-2020)
WYŚWIETL: