Medale Komisji Edukacji Narodowej dla pracowników Instytutu.

04.10.2022

1 października 2022 podczas inauguracji roku akademickiego 2022/2023 pracownicy Instytutu Nauk o kulturze Fizycznej zostali uhonorowani medalami za szczególne zasługi dla oświaty.

zobacz więcej o: Medale Komisji Edukacji Narodowej dla pracowników Instytutu.

Odznaczenie państwowe dla mgr Jerzego Kulasy

04.10.2022

Miło nam poinformować, że mgr Jerzy Kulasa został uhonorowany Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę.

zobacz więcej o: Odznaczenie państwowe dla mgr Jerzego Kulasy

26.09.2022

W dniach 31.08-02.09.2022r. pracownicy Instytutu Nauk o Kulturze Fizycznej dr Piotr Matłosz oraz dr Jarosław Herbert uczestniczyli w międzynarodowym kongresie pt. "An ecosystem approach to health-enhancing physical activity promotion".

zobacz więcej o: Pracownicy Instytutu Nauk o Kulturze Fizycznej uczestniczyli w międzynarodowym kongresie

Porozumienie o współpracy z SITZ HALS

06.09.2022

6 września 2022 roku zostało podpisane porozu­mie­nie o współpracy pomiędzy Instytutem Nauk o Kulturze Fizycznej Uniwersytetu Rzeszowskiego a Stowarzyszeniem Instruktorów i Trenerów Żeglarstwa HALS.

zobacz więcej o: Porozumienie o współpracy z SITZ HALS

Sokoli – ponownie Drużynowym Mistrzem Polski w Fitness

06.05.2022

Z 16 złotymi, 8 srebrnymi i 6 brązowymi medalami oraz tytułem Drużynowych Mistrzów Polski wrócili zawodnicy TG „Sokół” Rzeszów ze Zblewa (woj. pomorskie), gdzie - w ramach 3 dniowego Festiwalu Sportu

zobacz więcej o: Sokoli – ponownie Drużynowym Mistrzem Polski w Fitness

3 projekty naukowe realizowane w ramach B+R

23.12.2021

3 projekty naukowe realizowane w ramach B+R uzyskały jedną z najwyższych punktacji w rankingu Podkarpackiego Centrum Innowacji i będą realizowane w Instytucie Nauk o Kulturze Fizycznej w roku 2022

zobacz więcej o: 3 projekty naukowe realizowane w ramach B+R

Wojewódzka Konferencja Lubelskiego Związku Piłki Nożnej

17.12.2021

Trenerzy z całej Polski wzięli udział w Wojewódzkiej Konferencji Lubelskiego Związku Piłki Nożnej w Lubartowie. Podczas spotkania rozmawiali o rozwoju zdolności motorycznych dzieci i młodzieży w sporcie. W konferencji wzięło udział sto osób.

zobacz więcej o: Wojewódzka Konferencja Lubelskiego Związku Piłki Nożnej

dr Marian Rzepko uzyskał stopień Instruktora Wykładowcy SIiTS

18.10.2021

Miło nam poinformować, że nasz pracownik dr Marian Rzepko uzyskał najwyższy stopień zawodowy: Instruktora Wykładowcy Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Snowboardu.

zobacz więcej o: dr Marian Rzepko uzyskał stopień Instruktora Wykładowcy SIiTS

11.10.2021

W dniu 08.10.2021 w Sali Kongresowej Hotelu „Nowy Dwór” w Świlczy k/Rzeszowa odbyło się Forum Edukacyjne pt. „(Nie)nowe wyzwania wychowania fizycznego i sportu szkolnego”.

zobacz więcej o: Forum Edukacyjne pt. „(Nie)nowe wyzwania wychowania fizycznego i sportu szkolnego”
WYŚWIETL: