Informacja dla studentów INoKF

Zgodnie z Zarządzenie nr 89/2020 Rektora Uniwersytetu Rzeszowskiego z dnia 4 września 2020 r. w sprawie organizacji zajęć w semestrze zimowym 2020/2021, w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, informujemy, że wszystkie ćwiczenia w semestrze zimowym 2020/2021, w Instytucie Nauk o Kulturze Fizycznej planowane są w formie kontaktu bezpośredniego, zgodnie z harmonogramem. Wykłady dla grup liczących powyżej 50 osób organizowane będą w formie zdalnej Zajęcia odbywać się będą w grupach zapewniających ich bezpieczne przeprowadzenie, z uwzględnieniem wszelkich procedur związanych z zachowaniem reżimu sanitarnego. Szczegółowy sposób prowadzenia poszczególnych zajęć w ramach kierunków studiów zostanie podane do wiadomości studentów w formie ogłoszenia na stronie internetowej na co najmniej 2 tygodnie przed rozpoczęciem semestru zimowego 2020/2021.
Zasady określone niniejszym zarządzeniem Rektora mogą ulec zmianie w zależności od sytuacji epidemiologicznej.