V Ogólnopolska Konferencja Studenckich Kół Naukowych

Szanowni Państwo,

W imieniu Komitetu Naukowego oraz Organizacyjnego mam zaszczyt zaprosić studentów Państwa Uczelni do aktywnego uczestnictwa w V Ogólnopolskiej Konferencji Studenckich Kół Naukowych: Badania, innowacje i pasje z perspektywy młodego naukowca, która odbędzie się 10 czerwca 2021 roku w Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie.

Celem organizowanej konferencji będzie w głównej mierze wymiana wiedzy i doświadczeń zdobytych podczas wielostronnych badań prowadzonych przez studentów w różnych dziedzinach nauki, jak również kreowanie inicjatyw w zakresie poszukiwania innowacyjnych rozwiązań mających na celu wsparcie gospodarki i przemysłu. Mam nadzieję, że konferencja stworzy znakomitą płaszczyznę rozwoju naukowych pasji studentów, stanie się również doskonałą okazją wymiany doświadczeń oraz zaprezentowania umiejętności relacjonowania wyników prowadzonych przez nich badań.

Gorąco zapraszam Państwa do czynnego uczestnictwa w Konferencji, podzielenia się swymi doświadczeniami oraz rezultatami własnych badań naukowych.

Dr hab. Piotr Łopatkiewicz, prof. KPU
Przewodniczący Komitetu Naukowego