Rozdział prof. dr. hab. n. med. Andrzeja Maciejczaka w monografii „Nontraumatic Cervical Myelopathy: Pathologies, Surgical Techniques, and Nuances”.

Jest nam niezmiernie miło poinformować że, rozdział prof. dr. hab. n. med. Andrzeja Maciejczaka, kierownika Zakładu Neurologii w Instytucie Nauk Medycznych, ukazał się w monografii poświęconej chirurgii kręgosłupa szyjnego pod tytułem: „Nontraumatic Cervical Myelopathy: Pathologies, Surgical Techniques, and Nuances” Monografia wydana przez amerykańskie wydawnictwo NOVA zawiera 42 rozdziały, każdy napisany przez światowych ekspertów rozpoznawalnych w dziedzinie chirurgii kręgosłupa m.in. z: Cleveland Clinic Foundation, Instituto Ortopedico Galeazzi, Milan, Italy; Texas Back Institute, Plano, USA; University of Toronto, Canada; Sheffield Teaching Hospitals, Sheffield, England; Washington University, Washington, USA; Charité University Medicine, Berlin, Germany; Korea Cancer Center Hospital, Seoul, South Korea; Memorial Sloan Kettering Cancer Center, New York, USA; University of Pittsburgh Medical Center, Pittsburgh, USA; University of British Columbia, Vancouver, Canada; University of Hong Kong, Hong Kong, China.

Rozdział prof. dr. hab. n med. Andrzeja Maciejczaka nosi tytuł: „Cervical Kyphosis and Scoliosis”

Szczegółowe informacje na temat monografii znajdują się na stronie internetowej wydawnictwa.

Rozdział.jpg [79.75 KB]