"Ocena wydolności fizycznej dzieci i młodzieży" - zaprszenie na badania

Szanowni Państwo,

Pragniemy Państwa zaprosić do badania pt. "Ocena wydolności fizycznej poprzez zastosowanie testu spiroergometrycznego u dzieci i młodzieży". Celem badania jest ocena wydatku energetycznego organizmu, opierająca się na analizie składu gazów oddechowych oraz diagnostyka odpowiedzi na wysiłek fizyczny układów krążenia i oddechowego i metabolizmu układu mięśniowego. Badanie jest całkowicie dobrowolne, bezpłatne oraz bezpieczne. Wszelkie uzyskane podczas badania dane zostaną przedstawione w sposób anonimowy. Przed rozpoczęciem badanie przeprowadzony będzie wywiad i badanie lekarskie. Następnie badacz wyjaśni przebieg poszczególnych badań wchodzących w skład projektu oraz poinstruuje jak się do nich przygotować. Kolejno pacjenci zostaną skierowani przez badanego do pomiaru składu masy ciała oraz badania spiroerometrycznego w Przyrodniczo - Medycznym Centrum Badań Innowacyjnych na ul. Warzywnej 1a w Rzeszowie. Udział w badaniu wymaga zaangażowania pacjenta przez maksymalnie 45 minut. Będzie możliwe ustalenie dogodnego terminu badania. W razie wątpliwości można prosić o wyjaśnienia członków zespołu badawczego. Badanie jest bezpieczne i bezpłatne. W każdym momencie trwania badania mogą Państwo odstapić od udziału w nim. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

tel. 668-675-771

email: filip.woloszyn@gmail.com