eDoktorant - platforma stworzona przez doktorantów dla doktorantów i studentów ostatnich lat studiów

eDoktorant to ogólnopolski projekt skierowany do doktorantów oraz studentów ostatnich lat studiów wiążących swoją karierę zawodową z pracą naukową i badaniami naukowymi. Platforma naukowa eDoktorant to narzędzie do wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy doktorantami, studentami oraz pasjonatami nauki.

Zarejestrowani użytkownicy będą mieli możliwość udziału w certyfikowanych szkoleniach. Będą one odpowiedzią na aktualne potrzeby doktorantów i studentów ostatnich lat. Organizatorzy planują przeprowadzenie szkoleń m.in. z zakresu skutecznego prezentowania wyników badań naukowych, pozyskiwania środków na badania naukowe, czy też postępowania w sprawie nadania stopnia doktora dla doktorantów kształcących się na studiach doktoranckich.

Ponadto osoby posiadające konto na portalu mają możliwość nawiązania interakcji z doktorantami z całej Polski. Jest to możliwe poprzez dodawanie ogłoszeń, konferencji, grantów, czy też ofert stażowych!

Stworzenie własnego profilu to także doskonała promocja i możliwość przedstawienia siebie i swoich dokonań szerszemu gronu odbiorców oraz udział w integracji młodego pokolenia naukowców.

Więcej informacji: www.edoktorant.pl