Spotkanie Naukowe Instytutu Polonistyki i Dziennikarstwa UR

zobacz więcej o: Seminarium materialne - niematerialne

XIII DNI POLONISTYKI I DZIENNIKARSTWA

04.12.2020

Instytut Polonistyki i Dziennikarstwa Kolegium Nauk Humanistycznych Uniwersytetu Rzeszowskiego zaprasza na wykład w trybie zdalnym dr hab. Doroty Korwin-Piotrowskiej, prof. UJ (Katedra Lingwistyki Komputerowej Uniwersytetu Jagiellońskiego)

zobacz więcej o: XIII DNI POLONISTYKI I DZIENNIKARSTWA

Spotkania Naukowe Instytutu Polonistyki i Dziennikarstwa

01.12.2020

Instytut Polonistyki i Dziennikarstwa Kolegium Nauk Humanistycznych Uniwersytetu Rzeszowskiego zaprasza na wykład w trybie zdalnym Prof. dr. hab. Marcina Wodzińskiego (Katedra Judaistyki Uniwersytetu Wrocławskiego)

zobacz więcej o: Spotkania Naukowe Instytutu Polonistyki i Dziennikarstwa
WYŚWIETL: