PROGRAM GALERII:

2022

Woodcuts - Dimitrije Pecić / Agnieszka Dobosz-Bruchnalska/ 9.06 - 26.06.2022 r. 
Nieprzemijalność - interdyscyplinarna wystawa pracowników Instytutu Sztuk Pięknych / Joanna Janowska-Augustyn, Dorota Sankowska / 6.06 - 7.06.2022 r.
Epitafia polskie: Epitafium dla Marleny Makiel-Hędrzak. Epitafia polskie: Epitafium dla Włodzimierza Kotkowskiego / Tadeusz Gustaw Wiktor / 21.04 - 22.05.2022 r.
Creole Active Project: Kingdon of La Gonave / Jacek Jerzy Kolasiński / 3.03. - 10.04.2022 r.
XIII edycji Nagrody im. Jerzego Panka za Najlepszy Dyplom Instytutu Sztuk Pięknych w roku 2021 / kurator wystawy: Łukasz Cywicki / 27.01 - 27.02.2022 r.

2021
Uszyte wspomnieniem / Agnieszka Ciura - malarstwo / 18.11 - 5.12.2021 r.
- Czerepy / Stefan Parucha  - Malarstwo / 14.10 - 14.11.2021 r. 
- UNESCO.ART 2020 Podkarpacie on-line / 01.11 - 11.10.2021 r.
Z natury wzięte / Jadwiga Szmyd-Sikora - Malarstwo / 08.10 - 01.11.2021 r.
Międzynarodowy Projekt Artystyczno - Naukowy MARINA ABRAMOVIĆ. WOLNOŚĆ ABSOLUTNA / Jadwiga Sawicka, Anna Steliga /  27.06 - 27.06. 2021 r.
Mijanie i trwanie II / Marlena Makiel-Hędrzak - rusunek i malarstwo / 29.04.2021
XII edycji Nagrody im. Jerzego Panka za Najlepszy Dyplom Instytutu Sztuk Pięknych w roku 2020 / kurator wystawy: Łukasz Cywicki / 25.02 - 21.03.2021 r.

2020
Symbole konteksty / Małgorzata Kręcka - Rozenkranz, Katarzyna Jóźwiak - Moskal, Magdalena Schmidt - Góra / 5.03 - 29.03.2020 r.
Portret podwójny / Polsko - Węgierski plener graficzny / 27.02 - 05.03.2020 r.

2019

- XI edycji Nagrody im. Jerzego Panka za Najlepszy Dyplom Instytutu Sztuk Pięknych w roku 2019 / kurator wystawy: Łukasz Cywicki / 12.12.2019 - 12.01.2020 r.
- Puza / Urszula Ślusarczyk / 14.11 - 08.12.2019 r.
Plakaty znane i mniej znane / Krzysztof Dydo / 17.10 - 14.11.2019 r.
- JUBILEUSZOWA 10 - Jubileuszowa wystawa Laureatów 10 edycji Nagrody im. Jerzego Panka za Najlepszy Dyplom Wydziału Sztuki Uniwersytetu Rzeszowsko / kurator wystawy: Łukasz Cywicki / 27.06.2019 - 01.09.2019 r.
Hierofanie Dailogi / Mirosława Rochecka, Kazimierz Rochecki / 17.05 - 23.06.2019
- Frida Introspekcje, Międzynarodowy projekt artystyczno - naukowy /Anna Steliga, Anna Kamycka / 22.03 - 24.04.2019 r. 
Przestrzenie wyobraźni / Dorota Jajko - Sankowska, Joanna Janowska - Augustyn / 21.02 - 17.03.2019 r. 
Litografia - możliwości i wyzwania / 17.01 - 20.02.2019 r.

2018
- X edycja Nagrody im. Jerzego Panka za Najlepszy Dyplom Instytutu Sztuk Pięknych w roku 2018 /  kurator wystawy: Łukasz Cywicki / 6.12.2018 - 13.01.2019 r.
Parametryzacja / Ondrej Revicky, Paweł Bińczycki / 3.12 - 04.12.2018 r.
transPRINT: RZ / Mirosław Pawłowski / 16.11 - 02.12.2018 r.
LAB-ORO / Wystawa międzynarodowego pleneru ceramicznego / Bogusław Dobrowolski, Jarosław Pająk / 12.10 - 11.11.2018 r.
W kręgu pracowni profesora Białogłowicza / Stanisław Białogłowicz / 14.06.2018 -
Stanisław Baj - Malarstwo / Stanisław Białogłowicz / 18.05 - 10.06.2018 r.
Art and science / Obrazowanie biologiczne: inspiracje niewidzialnym światem / 19.04 - 11.05.2018 r.
Dialog z cyfrowym cieniem / Wystawa studentów oraz absolwentów Pracowni Grafiki Cyfrowej ASP Kraków / 15.03. 2018 r.
Interpretacje /  Maria Siuta-Górecka i Stanisław Górecki / 15.02 - 11.03.2018 r.
Wymiary rysunku / Wystawa pracowni Wydziału Sztuki UR / 18.01 - 11.02.2018 r.

2017
- IX edycja Nagrody im. Jerzego Panka za Najlepszy Dyplom Instytutu Sztuk Pięknych w roku 2017 /  kurator wystawy: Łukasz Cywicki / 16.11 - 03.12.2017 r.
- VIII edycja Nagrody im. Jerzego Panka za Najlepszy Dyplom Instytutu Sztuk Pięknych w roku 2016 /  kurator wystawy: Łukasz Cywicki / 12.01 - 12.02.2017 r.

2016
Pokonkursowa wystawa studentów Wydziału Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego  w Krakowie - grafika roku 2016
Dwa do kwadratu / II wystawa prac studentów i absolwentów II Pracowni Grafiki Projektowej 
  Wydziału Sztuki UR 
- VII edycja Nagrody im. Jerzego Panka za Najlepszy Dyplom Instytutu Sztuk Pięknych w roku 2015 /  kurator wystawy: Łukasz Cywicki / Otwarcie wystawy: 26.02.2016 r.