transPRINT 2 PL/GR

transPRINT2 PLGR.jpg [112.33 KB]

Sympozjum MEDEA to interdyscyplinarne spotkanie organizowane przez Akademię Sztuki w Szczecinie oraz Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Sztuki, Nauki i Technologii MEDEA. Od 2014 roku odbywa się w różnych miejscach w Grecji we współpracy z lokalnymi instytucjami. W tym roku lokalnymi partnerami sympozjum są: Katedra Inżynierii Projektowania Produktów i Systemów Uniwersytetu Aegean oraz Galeria Cyklad w Siros. Co roku Sympozjum wzbogacane jest o wystawy towarzyszące organizowane przez kuratorów i instytucje partnerskie. W 2020 r. do wystawy transPRINT 2 PL/GR zapraszam grafików z Akademii Sztuki w Szczecinie i z Instytutu Sztuk Pięknych Uniwersytetu Rzeszowskiego – razem 28 osób (po 14 z każdego miasta).

transPRINT 2 PL/GR odbędzie w Siros w Grecji w Gallery Of The Cyclades w dniach 3–7 września 2020 r. w ramach Sympozjum Medea 2020. Otwarcie wystawy nastąpi 3 września o godz. 18:00