REKRUTACJA - Zajęcia dodatkowe organizowane z pracodawcami - dla studentów kierunku lingwistyka stosowana i filologia

REKRUTACJA

Zapraszamy studentów lingwistyki stosowanej oraz wszystkich filologii Kolegium Nauk Humanistycznych do udziału w „Zajęciach dodatkowych organizowanych z pracodawcami” w ramach projektu „Jednolity Program Zintegrowany Uniwersytetu Rzeszowskiego - droga do wysokiej jakości kształcenia”, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój. Celem zajęć jest praktyczne przygotowanie przyszłych tłumaczy do pracy w wybranej branży.

temat zajęć

termin szkolenia

liczba godzin (45 min)

1.

Zajęcia dodatkowe organizowane z pracodawcami dla studentów kierunku lingwistyka stosowana (branża techniczna)

zostanie uzgodniony z osobami zakwalifikowanymi po zakończeniu rekrutacji

60 godz. (30 w języku angielskim i

30 w języku niemieckim)

Rekrutacja na obydwa szkolenia odbywa się w terminie od 21.10.2020 do 25.10.2020

Osoby zainteresowane proszone są o wypełnienie formularza rekrutacyjnego dostępnego na stronie  http://wer-ur.pl/rekrutacja/dla-studenta/ a następnie o wydrukowanie go i dostarczenie (bądź przesłanie pocztą) do Biura Projektu w Instytucie Neofilologii (ul. mjr. W. Kopisto 2b, pok.112) do dnia .31.10.2020 do godziny 12.00.

UWAGA: Liczba miejsc ograniczona