Rekrutacja - Działania podnoszące kompetencje dydaktyczne kadr – kursy i szkolenia – Kolegium Nauk Humanistycznych

REKRUTACJA

Zapraszamy pracowników naukowo-dydaktycznych Kolegium Nauk Humanistycznych do udziału w kursie dla kadry pogłębiającym wiedzę z języka angielskiego, podnoszącym kompetencje w ramach projektu „Jednolity Program Zintegrowany Uniwersytetu Rzeszowskiego - droga do wysokiej jakości kształcenia Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój”. Kurs obejmuje 25 godzin zajęć.

Rekrutacja na szkolenie odbywa się w terminie od 29.06.2021 do 03.07.2021.

Osoby zainteresowane proszone są o wypełnienie formularza rekrutacyjnego dostępnego na stronie projektu: http://wer-ur.pl/rekrutacja/nauczyciel-akademicki-pracownik-administracyjny/, a następnie o dostarczenie wymaganych dokumentów (por. załącznik do ogłoszenia) do Biura Projekt w Kolegium Nauk Humanistycznych (ul. mjr. W. Kopisto 2b, pok.112) do dnia 05.07.2021 do godziny 12.00.

UWAGA: Liczba miejsc ograniczona

Szczegółowych Informacji dotyczących szkolenia: anhanus@o2.pl. Zasady rekrutacji znajdują się w załączniku do ogłoszenia na stronie projektu.