Doktorski Start

04.05.2021

Komitet Nauk Pra- i Protohistorycznych PAN oraz Instytut Archeologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w trzecim spotkaniu z cyklu „Doktorski Start” w dniu 12 maja 2021 godz. 14-16.

zobacz więcej o: Doktorski Start

27.04.2021

Uniwersytet Rzeszowski zaprasza studentów I roku studiów I stopnia lub studiów jednolitych magisterskich Uniwersytetu Rzeszowskiego do udziału w szkoleniu pn. SZKOLENIE ŚWIADOMOŚCIOWE DOTYCZĄCE PROBLEMÓW OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ DLA STUDENTÓW UNIWERSYTETU RZESZOWSKIEGO.

zobacz więcej o: Szkolenie świadomościowe dotyczące problemów osób z niepełnosprawnością dla Studentów

Laur Studenta Uniwersytetu Rzeszowskiego

01.04.2021

Wyróżnienie dla dr hab. Tomasza Bochnaka, prof. UR w konkursie Laur Studenta Uniwersytetu Rzeszowskiego