Aktualności/News

Zajęcia na UR w roku akademickim 2021/2022

W związku z wejściem w życie rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 10 sierpnia 2021 r. uchylającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. poz. 1464) informujemy, że od nowego roku akademickiego 2021/2022 Uniwersytet Rzeszowski przewiduje powrót do realizacji kształcenia w siedzibie Uczelni z wyłączeniem przedmiotów ogólnouczelnianych, które będą realizowane w formie zdalnej.

Jednocześnie w przypadku pogorszenia się sytuacji epidemicznej lub wprowadzenia przepisów powszechnie obowiązujących ograniczających funkcjonowanie Uczelni możliwe jest przywrócenie  kształcenia w trybie hybrydowym lub w całości zdalnym.

Informujemy także, że legitymacje studenckie pozostają ważne - bez konieczności przedłużania ich ważności - do dnia 14 października 2021 r.