Grafika Warsztatowa

Rzeźba

Malarstwo

17. edycja konkursu Artystyczna Podróż Hestii.02.02.2018 15:31

Studentów IV i V roku wszystkich kierunków artystycznych zachęcamy do wykorzystania zbliżającej się przerwy semestralnej i zgłoszenia swojej pracy w 17. edycji konkursu Artystyczna Podróż Hestii. Wysłanie zgłoszenia w panelu online trwa tylko chwilę i naprawdę nie warto zwlekać z tym do zamknięcia konkursu! Prace finalistów ponownie pokażemy na wystawie w Muzeum nad Wisłą - filii MSN w Warszawie.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zgłoszenia konkursowe przyjmowane są za pomocą prostego panelu na stronie internetowej.

Konkurs APH daje młodym twórcom realną przestrzeń do zaistnienia w szerokim obiegu sztuki. Artystyczna Podróż Hestii na tle innych konkursów artystycznych wyróżnia się przede wszystkim tym, że swoje zainteresowanie kieruje na prace studenckie, na działania młodych twórców, którzy jeszcze nie opuścili murów uczelni.

Do tegorocznej odsłony konkursu APH zapraszamy studentów  tworzących w obszarach: malarstwa, grafiki, rzeźby i instalacji, fotografii, sztuki cyfrowej i performance. Na laureatów konkursu APH czekają nagrody - rezydencje w Nowym Jorku oraz Walencji, komercyjne zlecenie na artystyczną koncepcję raportu rocznego Grupy ERGO Hestia oraz 6-miesięczne stypendium Fundacji Artystyczna Podróż Hestii. Więcej o nagrodach można przeczytać TUTAJ.

------------------------------------------------------------------------------

Fundacja Artystyczna Podróż Hestii / Hestia Artistic Journey Foundation
artystycznapodrozhestii.pl

Fundacja Artystyczna Podróż Hestii z siedzibą w Sopocie, 81-731 Sopot, ul. Hestii 1, wpisana do Krajowego
Rejestru Sądowego pod numerem KRS0000518962 o numerze NIP 5851469283 i numerze REGON 222134421.

Pliki do pobrania: