Malarstwo

Grafika Projektowa

Rysunek

Rzeźba

Wystawa IX edycji Nagrody im. Jerzego Panka za Najlepszy Dyplom Artystyczny Wydziału Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego.12.12.2017 19:47

Otwarcie Wystawy IX edycji Nagrody im. Jerzego Panka za Najlepszy Dyplom Artystyczny Wydziału Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego. W dniu 8 listopada 2017 r. odbyło się posiedzenie Kapituły Nagrody w składzie: Dziekan Wydziału Sztuki dr hab. Antoni Nikiel, prof. UR – przewodniczący, Prof. zw. Stanisław Białogłowicz, dr hab. Jadwiga Sawicka, prof. UR, dr hab. Józef Jerzy Kierski, prof. UR, dr Agnieszka Lech-Bińczycka, dr Krzysztof Pisarek. Kapituła obejrzała i oceniła trzydzieści dziewięć dyplomów. Decyzją Kapituły, Nagroda im. Jerzego Panka za Najlepszy Dyplom Wydziału Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego w roku 2017 przyznana zastała Panu Łukaszowi Kuśnierzowi, za magisterską artystyczną pracę dyplomową zrealizowaną w Pracowni Multimedialnej pod kierunkiem dra Krzysztofa Pisarka.

Szczegóły w załacnzikach.