Grafika Warsztatowa

Rysunek

Rzeźba

Malarstwo

SYMPOZJUM „Art and Science“ z okazji 100-lecia Instytutu Nenckiego „Obrazowanie biologiczne: inspiracje niewidzialnym światem?“ 17 września 2017 (niedziela) Stacja Hydrobiologiczna Instytutu Nenckiego PAN, Mikołajki12.09.2017 17:03

SYMPOZJUM „Art and Science“

z okazji 100-lecia Instytutu Nenckiego

„Obrazowanie biologiczne: inspiracje niewidzialnym światem?“

17 września 2017 (niedziela)

Stacja Hydrobiologiczna Instytutu Nenckiego PAN, Mikołajki

Organizatorzy:

·         Instytut Nenckiego PAN, Warszawa

·         Wydział Sztuki Uniwersytet Rzeszowski

·         Wydział Sztuki Uniwersytet Warmińsko-Mazurski

Współorganizator/Sponsor:

·         Polskie Towarzystwo Biochemiczne

·         Związek Polskich Artystów Plastyków - rzeszowski okręg

·         Olympus Polska

Ramowy Program Sympozjum:

9:00 Powitanie uczestników sympozjum: