Grafika Warsztatowa

Malarstwo

Tydzień otwartych pracowni 15-19 maja10.05.2017 14:48

Serdecznie zapraszamy na Tydzień Otwartych Pracowni na Wydziale Sztuki UR

- od 15.05 /pon./ do 19.05 /piątek/ br., który organizujemy w godzinach od 9.00 do 16.00

W tym terminie można będzie zwiedzać poszczególne pracownie plastyczne oraz oglądać wystawy dorobku art. studentów naszego wydziału.

Na parterze budynku  WS UR /al. mjr. W. Kopisto 2a, Rzeszów / zorganizowany zostanie Punkt Informacyjny dla zwiedzających wydział, gdzie można będzie otrzymać aktualne informatory dla kandydatów na studia . Dla pierwszych  gości przygotowane też zostały okolicznościowe prezenty.