Grafika Warsztatowa

Rzeźba

Malarstwo

47. FAMA (Świnoujście, 14-27 VIII 2017)26.04.2017 16:32

Świnoujski festiwal FAMA to w tym roku m.in.:

• SZTUKI WIZUALNE: WYSTAWA „WAR” – Projekt tematyczny adresowany do studentów i absolwentów szkół / wydziałów artystycznych.

• SEKCJA SCENOGRAFICZNA – Cykl adresowany do osób zainteresowanych tworzeniem scenografii do dużych wydarzeń artystycznych.

• SEKCJA FILMOWA – Prezentacje dotychczas zrealizowanych produkcji oraz możliwość zrealizowania własnego filmu podczas festiwalu.

• SEKCJA FOTOGRAFICZNA – Projekt warsztatowy i wystawy: fotografia kreacyjna i fotografia reportażowa.

Na najlepszych uczestników czekają nagrody. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 14 maja 2017: www.bit.ly/fama2017-apply

Więcej informacji na temat powyższych sekcji znajduje się w załącznikach, a także pod linkami:

www.fama.org.pl/artists/sekcja-sztuk-wizualnych-wystawa-war

www.fama.org.pl/artists/sekcja-scenograficzna