Grafika Warsztatowa

Rzeźba

Malarstwo

Wernisaż prac dr Magdaleny Uchman THIS IS MY MOVIE / GRAFIKA19.02.2018 10:49

W środę, 14 lutego 2018 roku, w Galerii Sztuki Współczesnej Profil - Centrum Kultury Zamek w Poznaniu odbył się wernisaż prac dr Magdaleny Uchman THIS IS MY MOVIE / GRAFIKA

Dnia 6.02 br. - po b. ciężkiej chorobie zmarła Barbara Gmiter (72 l.), wieloletnia dyrektorka jarosławskiego „Plastyka”.07.02.2018 07:52

Barbara Gmiter była absolwentką Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Jarosławiu. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie - Wydział Grafiki w Katowicach. Funkcję dyrektora Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych pełniła od 1981 roku do 2002. Jej kadencja była najdłuższą z dotychczasowych, w historii polskiego szkolnictwa art.

17. edycja konkursu Artystyczna Podróż Hestii.02.02.2018 15:31

Studentów IV i V roku wszystkich kierunków artystycznych zachęcamy do wykorzystania zbliżającej się przerwy semestralnej i zgłoszenia swojej pracy w 17. edycji konkursu Artystyczna Podróż Hestii. Wysłanie zgłoszenia w panelu online trwa tylko chwilę i naprawdę nie warto zwlekać z tym do zamknięcia konkursu! Prace finalistów ponownie pokażemy na wystawie w Muzeum nad Wisłą - filii MSN w Warszawie.

Wzory wpisów do indeksu semestr zimowy 20017/2018 dla Grafiki i Sztuk Wizualnych08.01.2018 15:15