Aktualności

Harmonogram Szkoleń - Przedsiębiorczość z elementami zarządzania Projektami01.03.2018 11:14

W załączniku mają państwo harmonogram szkoleń Przedsiębiorczość z elementami zarządzania Projektami w ramach projektu Studencie do dzieła ! - nowe kwalifikację szansą na sukces. Informacja o harmonogramie wraz z podziałem na grupy została również przesłana do państwa poprzez wiadomości email. W razie jakiś pytań proszę o kontakt na email: kompetencjewsh@ur.edu.pl

Harmonogram Szkoleń - Mediator Rodziny, Ewaluator, Doradca Zawodowy12.02.2018 09:12

W załącznikach mają państwo harmonogram szkoleń (Mediator Rodzinny, Doradca Zawodowy, Ewaluator) w ramach projektu Studencie do dzieła ! - nowe kwalifikację szansą na sukces. Informacja o harmonogramie wraz z podziałem na grupy została również przesłana do państwa poprzez wiadomości email. W razie jakiś pytań proszę o kontakt na email: kompetencjewsh@ur.edu.pl

Harmonogram Szkoleń w ramach porojektu26.01.2018 13:21

W załącznikach mają państwo harmonogram szkoleń (Mediator Rodzinny, Doradca Zawodowy, Ewaluator) w ramach projektu Studencie do dzieła ! - nowe kwalifikację szansą na sukces na okres ferii (czekamy na nowe plany zajęć). Informacja o harmonogramie wraz z podziałem na grupy została również przesłana do państwa poprzez wiadomości email. W razie jakiś pytań proszę o kontakt na email: kompetencjewsh@ur.edu.pl

Wyniki II i III tury rekrutacyjnej - Socjologia12.12.2017 11:01

W załączniku II i III lista rankingowa osób zakwalifikowanych do projektu „Studencie do dzieła! – nowe kwalifikacje szansą na sukces” oraz lista rezerwowa. Wszystkie osoby, które znalazły się na liście zakwalifikowanych do projektu powinny obowiązkowo się stawić w pokoju nr 4 w środę (13.12) lub w Czwartek (14.12) w godzinach 8:00- 15:00 w celu podpisania umów uczestnictwa w projekcie.

Koniec rekrutacji dla kierunku Socjologia04.12.2017 12:15

Informujemy, iż w niedziele 03.12 Grudnia zgodnie ze wcześniejszymi informacjami została zakończona rekrutacja studentów do projektu na kierunku Socjologia. Lista osób zakwalifikowanych i znajdujących się na liście rezerwowej podamy wkrótce.

Rekrutacja Uzupełniająca01.12.2017 12:10

W związku z zwiększeniem limitów przyjęć na kierunku Praca Socjalna ogłaszamy rekrutację uzupełniającą dla Studentów ww. kierunku. Rekrutacja polega na wypełnieniu formularza zgłoszeniowego oraz testu rekrutacyjnego i przesłaniu ich na adres email – kompetencje_wsh@ur.edu.pl do 04.12.2017 włącznie. ww. załączniki dostępne są w pierwszym poście na temat rekrutacji do projektu pn. „Studencie do dzieła! – nowe kwalifikacje szansą na sukces”.

I lista Rankingowa - Socjologia20.11.2017 12:33

W załączniku I listy rankingowa osób zakwalifikowanych do projektu „Studencie do dzieła! – nowe kwalifikacje szansą na sukces”. Wszystkie osoby, które znalazły się na liście zakwalifikowanych do projektu powinny obowiązkowo się stawić w pokoju nr 3 w poniedziałek (20.11) lub we wtorek (21.11) w godzinach 8:00- 15:30 w celu podpisania umów uczestnictwa w projekcie.

Wyniki II tury rekrutacyjnej.17.11.2017 11:08

W załączniku II lista rankingowa osób zakwalifikowanych do projektu „Studencie do dzieła! – nowe kwalifikacje szansą na sukces” oraz lista rezerwowa. Wszystkie osoby, które znalazły się na liście zakwalifikowanych do projektu powinny obowiązkowo się stawić w pokoju nr 3 w poniedziałek (20.11) lub we wtorek (21.11) w godzinach 8:00- 15:30 w celu podpisania umów uczestnictwa w projekcie.

Wyniki pierwszej Tury Rekrutacyjnej dla Kierunku Prace Socjalne15.11.2017 15:01

W załączniku lista rankingowa osób zakwalifikowanych do projektu „Studencie do dzieła! – nowe kwalifikacje szansą na sukces”. Wszystkie osoby które znalazły się na liście są proszone o zgłoszenie się do pokoju nr 3 w czwartek (16.11) lub w piątek (17.11) w godzinach 8:00 - 15:00 w celu podpisania umów uczestnictwa w projekcie.

Koniec Rekrutacji dla Kierunku Praca Socjalna13.11.2017 08:08

W dniu 12 listopada została zakończona rekrutacja na szkolenia dla kierunku Praca Socjalna z powodu wyczerpana listy wolnych miejsc. Wszystkich, którzy zapisali się w ciągu ostatniego tygodnia zapraszamy na podpisanie dokumentów do pokoju nr 3 znajdującego się w cześć administracyjnej Uniwersytetu Rzeszowskiego. Dokumenty można będzie uzupełnić w dniu 14 listopada w godzinach od 15:00 - do 17:00 w pokoju 3. Dokumenty można również podpisać w godzinach pracy biura od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30- 15:00. Wszystkie osoby które zgłosiły się do rekrutacji są proszone o podpisanie dokumentów do środy (15.11) do godziny 15:30.