Ta strona używa cookie. Informacje o tym w jakich celach pliki cookie są używane znajdziesz w Polityce Prywatności.
W przeglądarce internetowej możesz określić warunki przechowywania i dostępu do cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.  
Zamknij

 

 

 

 

Dane kontaktowe pracowników Instytutu Filozofii

 

 

Imię i nazwisko
nr pokoju

Numer telefonu

        

Adres e-mail
                       

1.

dr Paweł Balcerak
p. 310a

0-17 872-13-53

pbalcerak@gmail.com

2.

dr hab. Krzysztof Bochenek, prof. UR

p. 25c

0-17 872-10-33

krzysztofbo@poczta.onet.pl

3.

dr Marek Bosak

p. 305

0-17 872-13-54

marekbosak@yahoo.com

4.

prof. dr hab. Leszek Gawor

p. 307

0-17 872-13-50

leszek.gawor@gmail.com

5.

dr Beata Guzowska

p. 304

0-17 872-13-51

radekg4@wp.pl

beata.guzowska@wp.eu

6.

dr hab. Magdalena Michalik-Jeżowska

p. 307

0-17 872-13-50

madelaine.mmj@gmail.com

7.

dr hab. Romana Kolarzowa, prof. UR

p. 310a

0-17 872-13-53 

r.kolarzowa@gazeta.pl

8.

dr Adam Kubiak

p. 307

0-17 872-13-50

adamjkubiak@gmail.com

9.

dr hab. Artur Mordka, prof. UR

p. 307

0-17 872-13-50

amordka@univ.rzeszow.pl

10.

dr hab. Andrzej Niemczuk, prof. UR

p. 305

0-17 872-13-54

aniemczuk@ur.edu.pl

11.

dr Agnieszka Iskra-Paczkowska

p. 307

0-17 872-13-50

iskra.agnieszka@wp.pl

12.

dr hab. Przesmysław Paczkowski, prof. UR

p. 25a

0-17 872-13-48

pacz.przem@wp.pl

13.

dr hab. Daniele Stasi, prof. UR

p. 25c

0-17 872-10-33

dstasi@libero.it

14.

mgr Marcin Subczak

p. 25c

0-17 872-10-33

m.subczak@poczta.fm

15

dr Ryszard Wójtowicz

p. 304

0-17 872-13-51

rwojt@univ.rzeszow.pl

16.

dr Włodzimierz Zięba

p. 305

0-17 872-13-54

wzieba@univ.rzeszow.pl

17.

prof. dr hab. Andrzej L. Zachariasz

p. 305

0-17 872-13-54

alzachar@univ.rzeszow.pl

 

 

Nasi partnerzy

Tweety na temat @UR_Rzeszow