Działamy dla Was!

Platforma Studentów została stworzona z inicjatywy Samorządu Studentów Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego. Nasza działalność koncentruje się głównie na publikowaniu artykułów naukowych, przygotowywanych przez studentów i pracowników naukowo - dydaktycznych w Studenckich Zeszytach Prawniczych UR.

Na Platformie staramy się także przybliżać zagadnienia istotne z punktu widzenia każdego z nas. Nasi redaktorzy przeprowadzają w tym celu wywiady zarówno z pracownikami naukowo - dydaktycznymi WPiA, jak również z naszymi studentami, zaangażowanymi w rozmaite projekty. Poza tym przedstawiają w jaki sposób dane instytucje prawne funkcjonują  w praktyce. Zachęcamy więc do częstego odwiedzania Platformy Studenckiej!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy.

Jeżeli chcesz dołączyć do Redakcji, skontaktuj się z nami !

Zarząd Platformy Studenckiej:

Klaudia Gudz