Koło Naukowe Komparatystyki Prawa Cywilnego Uniwersytetu Rzeszowskiego

Koło Naukowe Komparatystyki Prawa Cywilnego Uniwersytetu Rzeszowskiego jest kołem działającym przy Wydziale Prawa i Administracji UR. Istnieje od stycznia 2017 roku.

Ograniczasz się tylko do znajomości prawa polskiego, ale jesteś ciekawy jak funkcjonują systemy prawne obcych państw? Koło Naukowe Komparatystyki Prawa Cywilnego UR zapewni ci naukową podróż dookoła świata! Z nami dowiesz się o ciekawych regulacjach prawnych państw europejskich, amerykańskich, a nawet azjatyckich. Gościliśmy już podczas naszych wydarzeń prelegentów z Ukrainy czy Japonii. Organizujemy spotkania o różnorodnej tematyce, na których nasi wyjątkowi goście dzielą się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem, dotyczącym chociażby aspektów zaczerpniętych z prawa rodzinnego czy gospodarczego.
Innymi słowy KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE!

Ale to nie wszystko!
Nasze koło daje KAŻDEMU szanse na wykazanie się wiedzą wykraczająca poza podręczniki akademickie. Organizujemy konkursy, seminaria, konferencje, podczas których to właśnie studenci mogą zabrać głos.

Skład zarządu:
Prezes: Angelika Więcek
Wiceprezes ds. organizacyjnych: Gabriela Teper
Wiceprezes ds. naukowych: Jakub Rzeźniczek
Sekretarz: Anna Kordyś
Skarbnik: Damian Tkacz

Opiekunowie naukowi: dr Rafał Łukasiewicz i mgr Wojciech Kosior

Kontakt:

Prezes Angelika Więcek

E-mail: andzia.wiecek@gmail.com; kolonaukowe.kpc@gmail.com

Tel. 601189530

Więcej informacji o spotkaniach na naszym fanpage’u: