Prawo

Administracja I stopnia

Administracja II stopnia

PRZEDMIOTY OGÓLNOUCZELNIANE - II PRAWO, II ADMINISTRACJA I i II STOPNIA - ZAPISY03.09.2019 10:50

OGŁOSZENIE

Wszystkim studentom II roku na kierunku PRAWO, ADMINISTRACJA I st. oraz II st., studiów stacjonarnych i niestacjonarnych przypominamy o obowiązku wyboru przedmiotu ogólnouczelnianego z obszaru nauk humanistycznych w semestrze zimowym w roku akademickim 2019/2020.

Zapisy rozpoczną się w dniu 9 września 2019 r.
i zostaną przeprowadzone w informatycznym systemie zarządzania Uczelnią.

Studentom studiów niestacjonarnych  kierunków II Prawa i II Administracji II st. proponuje się wybranie przedmiotów z I edycji, natomiast studentom II roku Administracji I st. przedmiotów z II edycji. Powyższa sugestia wynika z planowanych harmonogramów zjazdów na akademicki 2019/2020.

Więcej informacji oraz pełną ofertę przedmiotów realizowanych w ramach w/w zajęć można znaleźć na stronach: