Prawo

Administracja I stopnia

Administracja II stopnia

"Zeszyty Naukowe Uniwersytetu Rzeszowskiego - Seria Prawnicza" - uwzględnione w najnowszym Wykazie Czasopism Naukowych i Recenzowanych Materiałów z Konferencji Międzynarodowych19.08.2019 08:18

Uprzejmie informujemy, że "Zeszyty Naukowe Uniwersytetu Rzeszowskiego - Seria Prawnicza" zostały uwzględnione w najnowszym Wykazie Czasopism Naukowych i Recenzowanych Materiałów z Konferencji Międzynarodowych przygotowanym przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego - z przypisaną liczbą 20 punktów.